DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem
 #668688  autor: Loniu
 18 paź 2013, 14:06
Witam potrzebuje nawigacji bezpłatnej która działała by na mojej nokii 5800xm dokładnie potrzebuje Garmin Mobile XT z nowymi mapami instrukcja instalacji oraz bezpłatna ta aplikacje

 #668746  autor: DJ-W
 18 paź 2013, 17:31
Poszukaj w sieci masz tam wszystko jak na tacy,nikt nie będzie robił tego za Ciebie.

 #668771  autor: Ramirez
 18 paź 2013, 18:21
Przecież Nokia Maps od 3 lat jest za darmo na ten telefon. Nie wystarczy?? Na dodatek lepszy w działaniu.

 #668776  autor: Loniu
 18 paź 2013, 18:30
no ale wlasnie pobiera kase jak nie ma w poblizu wi-fi a jak sam gps sie ustawi to szuka nadajnika z pol godziny

 #668791  autor: Ramirez
 18 paź 2013, 18:52
Mapy do Nokia Maps nalzezy pobrac do telefonu- na karte pamieci programem Nokia Ovi Suite. A to ze przez poł godziny łapie sygnał to jakas dziwna sprawa. Cos masz z oprogramowaniem nie tak, jakies zabytkowy soft telefonu pewnie albo cos. A internet nie jest taki drogi teraz, to nie lepiej kupic jakis mały pakiet internetowy i mieć sygnał gpsa po kilku sekundach??

 #668804  autor: Loniu
 18 paź 2013, 19:24
mam plusa i zżera mi szybko pakiet, a mapy o mi automatycznie chyba sciaga mozesz mi polecic jakis link do tych map bym oblukal?

 #668867  autor: wook
 19 paź 2013, 01:13
zainstaluj nokia suite na kompie i przez ten program pobież mapy do fona.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #668891  autor: user_delete34
 19 paź 2013, 10:18
Loniu pisze:no ale wlasnie pobiera kase jak nie ma w poblizu wi-fi a jak sam gps sie ustawi to szuka nadajnika z pol godziny
Dobrze, ma pobierać kasę, tak ma być. Nawigacja jest przecież darmowa, Ty płacisz za transfer danych w związku z działanie A-GPSa. Ten jest wspomagaczem w lokalizowaniu telefonu i dzięki niemu pozycja jest ustalana o wiele szybciej. Jedyne sensowne wyjście to kupno najtańszego pakietu internetowego (a mapy oczywiście wgrane już do telefonu, by nie pobierało w drodze) z lejkiem (zwolniona transmisja danych po przekroczeniu limitu - do A-GPS starczy). Katowanie się na samym GPS to głupota, chyba, że masz transmiter na dachu.

Jeśli masz najnowszą taryfę to kup pakiet 300 MB (nie ma lejka!), jeśli poprzednią - masz tam chyba pakiet 100 MB/7 zł z lejkiem, jeśli dobrze kojarzę.