DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem
 #668232  autor: natash
 16 paź 2013, 13:13
1. Dodałem serwer exchange i musiałem ustawić autoblokadę telefonu, czy jest jakaś opcja żeby ją zdjąć?

2. Jak ustawić żeby działała wibracja, ale nie na powiadomienia e-mail?

3. Której metody najlepiej użyć, aby nie było problemu z instalowaniem czegokolwiek, mam z tym ogromny problem, aplikację cały czas chcą certy lub piszą, że mają stary cert itd. itp.

 #668315  autor: user_delete34
 16 paź 2013, 19:15
natash, zmień datę na wcześniejszą. Jeśli chcesz częściej coś instalować albo po prostu instalujesz spoza sklepu, znajdź w sieci, gdzie za darmo możesz sobie taki certyfikat wyrobić. Ja kiedyś robiłem go chyba na opda.cn, ale jeśli dobrze kojarzę, od dawna tej możliwości już nie ma. Każdą (niedziałającą) aplikację będziesz musiał podpisać przed instalacją.
Jest jeszcze najlepsza (ale chyba też wymaga certa, więc dlatego piszę dopiero teraz) opcja - wyłączyć zabezpieczenia telefonu programami HelloOx i RomPatcher+. Po tym instalujesz wszystko i zawsze, bez kombinacji. Dodatkowo możesz wgrywać różne łatki zmieniające opcje telefonu.

Nie wiem, czy to coś pomoże, ale być może Nokia Situations (taka appka) ma jakieś bardziej rozbudowane opcje profili - ale już nie pamiętam.

 #668322  autor: wook
 16 paź 2013, 19:33
Złam system antuwirusem a nie będzie problemu z certyfikatami.
@up certyfikatów już nikt nie wyrabia od roku.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #668330  autor: user_delete34
 16 paź 2013, 19:40
wook pisze:antuwirusem
Podasz info, jakim? I czy orientujesz się, jak z łamaniem nowszych wersji Symbiana? Możliwie chciałbym w N8 mieć FieldTesta i Celltracka (o ile występują na najnowszej Belle), ale nie wiem, czy tak da radę.

 #668364  autor: wook
 16 paź 2013, 20:43
pośle ci link do poradnika na priv, antywirus jest specjalnie przerobiony, chyba działa na S^3 i wyższych.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #668374  autor: natash
 16 paź 2013, 21:11
Też poproszę.