DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem
 #639373  autor: Sig
 13 cze 2013, 15:49
Od jakiegoś czasu w moim wysłużonym e61i odstaje ramka z lewej strony pod ekranem (zaznaczone na grafice). Telefonu już nie używam intensywnie, mam inne, ten w sumie trzymam dla wygodnego napisania mejla i takie tam.

Czy trzeba wymienić całą obudowę, czy da radę coś z tym odstającym fragmentem zrobić? Telefon działa, wizualnie już dawno przestał być piękny, ale martwię się, że kiedyś tym wystającym elementem o coś zahaczę. Korci dać tam Kropelkę, lub coś podobnego, ale już się trochę brudu zdążyło tam nabić, więc to raczej zły pomysł.

Obrazek

Ile taka wymiana obudowy (o ile konieczna) mogłaby kosztować? Na Allegro obudowy są po z 16 zł z przesyłką.W sumie mogę spróbować sam, na filmie nie rozbiera się go szczególnie trudno...

Z drugiej strony ja go kupowałem w Portugalii dość dawno temu i ma trochę inny rozkłąd klawiszy niż ten na zdjęciu, a takiej klawiatury pewnie tu nie dostanę...

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #639383  autor: dario321
 13 cze 2013, 16:50
jesli juz zamierzasz go rozkrecic to sprobuj po rozkreceniu docisnac ten fragment.jesli jest metalowy to powinien pozostac tak docisniety :wink:
ewentualnie rozloz,oczyszc,kapnij kropelką i zloz.zadna z obudów za 16zl z allegro nie bedzie lepsza od oryginalnej,jesli juz to szukaj e61i zepsutej a w oryginalnej obudowie.