DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem
 #621640  autor: Anthrax
 20 mar 2013, 21:29
Witam!

Mam prośbę o pomoc w rozwiązaniu - absurdalnego - problemu dot. wysyłania SMS. Polega on na tym, że mam nieaktywną ikonkę "Odpowiedz nadawcy". Dostaję od kogoś smsa i zamiast od razu mu odpowiedzieć, muszę szukać obejścia co jest wyjątkowo irytujące. Próbowałem wielu kombinacji ustawień, ale problem występuje nadal.

Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2013, 22:32 przez Anthrax, łącznie zmieniany 1 raz.
 #629953  autor: jowita
 28 kwie 2013, 15:07
Anthrax pisze:Witam!

Mam prośbę o pomoc w rozwiązaniu - absurdalnego - problemu dot. wysyłania SMS. Polega on na tym, że mam nieaktywną ikonkę "Odpowiedz nadawcy". Dostaję od kogoś smsa i zamiast od razu mu odpowiedzieć, muszę szukać obejścia co jest wyjątkowo irytujące. Próbowałem wielu kombinacji ustawień, ale problem występuje nadal.

Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam!
Spojrzałam na mój telefon. Faktycznie, ikonka nie jest podświetlona, ale jakoś załapałam, że trzeba po prostu wpisać odpowiedz w pole na dole, gdzie jest napisane 'dotknij, żeby wpisac';) Pochodzi to chyba stąd, że wiadomości mają układ ciągu, jakby to była rozmowa, od razu widzi się jedne pod drugimi. Kontrowersyjne, ale można się przyzwyczaić.

 #643323  autor: xxx3x
 29 cze 2013, 18:27
Witam

Mam podobny problem jak kolega Anthrax. Nie mogę odpowiadać na wiadomości sms bezpośrednio. Nie mam aktywnego pola 'dotknij, żeby wpisać', o którym pisze koleżanka Jowita.
[img]src=http://www.sendspace.pl/file/pic/de10b2 ... 21be8003/3[/img]

Dzięki za pomoc
xxx3x[/list][/code]
PS
Zauważyłem, że dotyczy to tylko numerów z książki telefonicznej. Na sms-y osób z poza kontaktów można odpowiadać.

 #645788  autor: jowita
 09 lip 2013, 13:13
xxx3x pisze:Witam

Mam podobny problem jak kolega Anthrax. Nie mogę odpowiadać na wiadomości sms bezpośrednio. Nie mam aktywnego pola 'dotknij, żeby wpisać', o którym pisze koleżanka Jowita.
[url=src=http://www.sendspace.pl/file/pic/de10b2 ... 21be8003/3]Obrazek[/url]

Dzięki za pomoc
xxx3x[/list][/code]
PS
Zauważyłem, że dotyczy to tylko numerów z książki telefonicznej. Na sms-y osób z poza kontaktów można odpowiadać.
Gdyby to sie zdarzyło mnie, próbowałabym zainstalować aktualizację od Nokii, albo nawet myślała powoli o jakimś resecie do ustawień fabrycznych czy reinstalacji;( Sama mam w tej chwili różne problemy z tym telefonem i zaczynam myśleć, że jest jest to dziwna słuchawka. Używam teraz starej Nokii 97 mini i łapię sie na tym, że żal mi ją znów porzucać.