DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem
 #584830  autor: szczeka
 26 wrz 2012, 10:53
Nie wiem, czy jestem ślepy, czy tego nie ma (musi być!) - jak ustawić zegar na pulpicie? nie mam na myśli trybu aktywnego (w personalizacji mam wybrane Basic Idle).

Nie chcę na pulpicie tych wszystkich skrótów, ikonek - wystarczy mi tapeta + zegar (racjonalnych rozmiarów, żeby nie zasłaniał całej tapety, ale jednocześnie był dobrze widzialny).
Ale zegara kurczę nie widzę, jest tylko w dolnym pasku, mikroczcionka, której niemal nie widać. W E71 pamiętam, że nie było z tym problemu.

 #671439  autor: Pasqd
 30 paź 2013, 11:37
Witam :)

Przekopałem chyba wszystkie ustawienia telefonu i nie znalazłem opcji dzięki której można usunąć zegar z pulpitu. Ani w ustawieniach zegara tego nie ma, ani w personalizacji, ani w motywach pulpitu. Korzystam z aktywnego pulpitu i widzę zegar, ale jedyne co mogę z nim zrobić to zmienić z cyfrowego na analogowy i odwrotnie. Taki mały cyfrowy zegarek na dolnym pasku też widzę oprócz zegara głównego, ale ten mały nie znika nawet jak chodzę po niektórych aplikacjach, np. podczas pisania SMSów czy edytowania kalendarza.
Jedyna rzecz jaka mi przychodzi do głowy to zmiana wygaszacza ekranu na taki bez zegara, bo może skoro zegar jest ustawiony na wygaszacz to nie widać go na pulpicie, ale to by było dziwne ;)

Marcin Kowalski

 #671468  autor: babeo
 30 paź 2013, 12:28
Po co odpowiadasz na posty sprzed ponad roku? Sądzisz, że problem nadal aktualny?

 #671484  autor: Pasqd
 30 paź 2013, 13:08
Bo nie spojrzałem na rok tylko na dzień i miesiąc z daty ;)

Marcin Kowalski