DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem
 #46785  autor: damianopol
 20 sty 2006, 20:43
niewiecie ile by mnie wyniusł koszt zdjęcia simlocka w NOKI N70 i założenie polskiego menu??
czy to można zrobić w kazdym serwisie?? czy są wybrane serwisy do robienia takich żeczy??


Jsli sa jakieś błędy ortograficzne to sory ale mam dysleksje

 #46789  autor: ziomel
 20 sty 2006, 20:55
simlock w lodzi artmedia 400 zloty chyba jako jedyni zdejmuja w lodzi...a w granie pl munu cos kolo 40-80 zloty zalezy gdzie
 #46802  autor: piotrz
 20 sty 2006, 21:39
damianopol pisze:niewiecie ile by mnie wyniusł koszt zdjęcia simlocka w NOKI N70 i założenie polskiego menu??
czy to można zrobić w kazdym serwisie?? czy są wybrane serwisy do robienia takich żeczy??


Jsli sa jakieś błędy ortograficzne to sory ale mam dysleksje
simlock ponad 300zł, a pl menu nie powinno kosztować więcej nież 50zł...

 #46842  autor: damianopol
 21 sty 2006, 00:42
No to jest lipa z tym simlockiem :(((((((((((((
A może wie ktoś czy potrafili by w każdym serwisie zdjąć simlocka w telefonie z symbiane???
Bo nie wiem czy kupić telefon z simlockeim na zagraniczną sieć


Jeśli sa jakieś błedy ortograficzne to wszystkich przepraszam bo mam dysleksje


hehehehehehehehehheheh

 #46843  autor: ziomel
 21 sty 2006, 00:56
nie zdejma ci w kazdym...tylko w wybranych a i tak bys musial czekac z dwa tygodnie przynajmniej w art-media i 400 zloty....gdzies czytalem opinie ze to nie jest zdjecie simlocka tylko wgranie nowego symbiana bez locka ale chyba sie komus pomylilo...

 #46857  autor: piotrz
 21 sty 2006, 11:06
damianopol pisze:No to jest lipa z tym simlockiem :(((((((((((((
A może wie ktoś czy potrafili by w każdym serwisie zdjąć simlocka w telefonie z symbiane???
Bo nie wiem czy kupić telefon z simlockeim na zagraniczną sieć


Jeśli sa jakieś błedy ortograficzne to wszystkich przepraszam bo mam dysleksje


hehehehehehehehehheheh
nie, tylko niektóre. w zasadzie to w Polsce to tylko swiatkomórek zdejmuje, a inni to raczej wysyłają do Dejana.
co nie zmienia faktu, że nie wszyscy to robią.niektórzy nawet nie chcą wysłać do tamtego chłopa.

p.s to nie jest wgranie nowego symbiana, tylko oni wylutowują procesor z simlockiem i "wrzucają" tam procesor bez loka.czyli po powrocie to w zasadzie nie jest tamten telefon, który wysłaliśmy.
oczywiście nie jestem tego pewien, bo to tylko w jednym z komisów gość powiedział.

 #47784  autor: Slodziak
 23 sty 2006, 14:27
no simlock to drogi 400 zl a polskie menu to chyba ze 50 zl

Jest jedna rzecz dla której warto życ - SYMBIAN i nie zmienie sie nic!!