DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem

Moderator: Moderatorzy

Czy uważasz, że ten temat powinien zostać usunięty ?

TAK
23
14%
NIE
139
86%

 #351735  autor: orson_dzi
 11 sie 2009, 13:07
Korzystałem ostatnio z motywy Primitive by Invaser od Kluska, a teraz przerzuciłem się na
River by Xavier:
Obrazek
Pobierz.

A wiecie może, czy jest jakiś taki motyw, jak miałem w SE swego czasu? W zależności od pory dnia motyw zmieniał kolor. W dzień był brązowy lub zielony, wieczorem niebieski itp.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #360895  autor: adiq1033
 21 wrz 2009, 11:14
Jako, że zaopatrzyłem się ponownie w telefon oparty na systemie operacyjnym Symbian, zamieszczam następne pliki upiększające naszą słuchawkę. :wink:
Przedstawiam motyw na jesienne dni. Wykonany bardzo starannie, nie dopatrzyłem się w nim wad.

Autumn Vista, autor : alfa, pobrane z mobile9.com. S60v3 QVGA.

Obrazek

Pobierz (bezpośrednio z Mobile9).

Troszeczkę zaniedbaliśmy wątek, wejść jest ponad 300 000, domyślam się że zawdzięczamy to google grafika oraz wyszukiwarce. Zapraszam do ponownego rozruszania tematu. :)

 #367700  autor: Xy
 02 lis 2009, 19:27
Lekkim offtopem polecę ale nie chcę zakładać kolejnego topiku więc tu zapytam: Dlaczego motywy dedykowane pod model telefonu (mój dokladnie :P) nie zawsze działają? Podczas instalacji pisze, że temat niekompatybilny z telefonem... Z mobile9 i Zedge zasysam ;)
Aktualnie lecę na takim: http://gallery.mobile9.com/f/706838/ Fajny i w miarę wyraźny.
PS: skąd można pobierać motywy oprocz mobile9 i zedge? ;)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #368003  autor: fortel
 04 lis 2009, 15:27
Różne rzeczy mogą ,,niepasować'' do telefonu w takim temacie np.ilość ikon,rozdzielczość ekranu itp.W dużej mierze jest to wina samych autorów bo wrzucają tematy gdzie popadnie.Najlepiej jest kierować się rozdzielczością i tym do jakiego producenta jest skierowany dany temat{Nokia,S-E,Philips itp.}.Do wyszukiwania stron najlepsze jest google a i czasami można natknąć się na odnośniki do stron przy samych tematach.Sami autorzy nierzadko mają swoje autorskie strony www. :D

 #385154  autor: kamil1221
 03 lut 2010, 15:27
Może ktoś upolował coś nowego i ciekawego na telefon ?

 #386690  autor: mkforever1
 10 lut 2010, 12:00
[center]Obrazek [/center]
[center]Ja używam od jakiegoś czasu tego motywu, moim zdaniem jest rewelacyjny :)[/center]
[center]Autor: Pizero
Nazwa: Quasar
Pobierz: Quasar by Pizero[/center]

Pozdrawiam,

 #479049  autor: jowita
 01 cze 2011, 14:57
iphone lush - na pierwszy rzut oka wygląda mało efektownie, bo choć ma bardzo ładne tła (w subtelne kropeczki..) to nie ma tapet jako takich. Ponieważ robię dużo zdjęć, ustawiam własne fotografie przyrody, osobno jako ekran główny, osobno zdjecie przy połączeniach.

Obrazek

http://www.onsmartphone.com/download-ip ... -2-0-50750

http://www.nseries-themes.com/2009/02/i ... ic-phones/


ps. nie marzę o 'ajfonie';) Lubię mojego Symbiana, po prostu spodobały mi się te kropeczki;) a przede wszystkim duża przejrzystość i czytelność tematu, o co jest dość trudno, bo wielu twórców tematów robi tak, żeby było jak najefektowniejsze kosztem funkcjonalności.

ps. zmieniłam adresy, bo strona znikła kilka godzin po tym jak ja zlinkowlam...

 #547787  autor: marcinb
 15 kwie 2012, 12:15
Motyw bardzo ładny. Niestety jedna rzecz mnie denerwuje - po wybraniu opcji tworzenia smsa w polu dot. wpisywania adresata tło i czcionka są prawie w tym samym ciemnym kolorze. Dla mnie jest to nieczytelne. :(

[ Dodano: 2012-04-15, 13:08 ]
Ja obecnie używam ten motyw.
Przejrzysty, jasny, czytelny.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM