DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
 #833076  autor: szczeka
 03 lis 2015, 21:34
Hej. :)

Sprawa wygląda, że pierdyknęła mi na beton Lumia 820. Podnoszę, patrzę - na wyświetlaczu migocące fioletowo-zielone paski. Za chwilę została biała plamka, ale po krótkim czasie przestało być widać cokolwiek. Telefon działa, tzn. słychać powiadomienia, reaguje na ładowarkę, komputer go widzi etc.

Potrzebne mi są kontakty zapisane w pamięci telefonu. Nie mam ich na koncie live :( Szukałem, szukałem, ale wygląda na to, że nie da się ich zrzucić na komputer żadnym programem...

Pozostaje mi więc naprawa telefonu - i tutaj pytanko: czy wystarczy, że wymienię digitizer, który na allegro nie kosztuje zbyt wiele, czy raczej trzeba kupić wyświetlacz, który jest znacznie droższy?
 #833421  autor: kamil1221
 05 lis 2015, 13:06
http://www.windowsphone.com/pl-pl/how-t ... one-screen

Zobacz czy uda się tobie jakoś to zastosować. Aplikację możesz zdalnie zainstalować z poziomu sklepu na stronie www.
820 chyba ma amoleda - nie jestem pewny czy to dotyczy się każdego amoleda, ale Samsung swego czasu integrował digitizer z ekranem.
 #833445  autor: wook
 05 lis 2015, 14:12
szczeka pisze: Za chwilę została biała plamka, ale po krótkim czasie przestało być widać cokolwiek.
czyli na ekranie nic się nie wyświetla? jak tak to wymiana digitizera mało da, chyba że będziesz robić na ślepo.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"