DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
 #802158  autor: dziedziel
 18 maja 2015, 08:02
Hej !

Chciałem was zapytać o promocję : Kup Lumie i odbierz robota
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/kup- ... 33342.html

Czy ktoś z was brał udział w tej promocji ? Jeżeli tak to czy dostaliście jakieś potwierdzenie lub coś podobnego ?

Ja dodałem zgłoszenie, wyświetliło mi się, zgłoszenie dodane prawidłowo a następnie po przejściu dalej, pojawiło się okienko w którym mogę dodać kolejne zgłoszenie - czy to prawidłowy objaw ?


Pozdrawiam

Pozdrawiam Dziedziel
 #802159  autor: bledos
 18 maja 2015, 08:34
Żona wysłała zgłoszenie i żadnego potwierdzenia poza tym, co wyświetliło się po wciśnięciu Wyślij nie było. To raczej prawidłowy objaw, aplikacja Promocje i konkursy tak ma, nigdy nie dostałem innego potwierdzenia.

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9
 #802230  autor: Micho
 18 maja 2015, 15:30
Potwierdzam, nic nie przyszło na @. Co ciekawe, podawało mi, że do wygrania 1 z 600 robotów więc pewnie 400 już przyznane :)
 #802235  autor: bledos
 18 maja 2015, 15:36
Micho pisze:Potwierdzam, nic nie przyszło na @. Co ciekawe, podawało mi, że do wygrania 1 z 600 robotów więc pewnie 400 już przyznane :)
Ten 1000 kulek rozkłada się na 535, 640 i 640XL. Jako, że kupiłeś 640, to tej przypadało 600 kulek, nie ma to związku z tym, ile już przyznano :)

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9
 #802296  autor: dziedziel
 18 maja 2015, 20:51
Dzieki wszytkim za pomoc ;) To czekam na robota - mam nadzieje. Swoją drogą teraz na x-kom.pl dają jeszcze gratis pokrowiec o wartości 70zł (ten z klapką i miejscem na kartę - oryginalny) i jakby się jeszcze na robota załapać,to deal byłby niezły :D

Pozdrawiam Dziedziel
 #802384  autor: Micho
 19 maja 2015, 11:28
Z tego co widzę w tej aplikacji konkursowej, to ponowna szansa na kulkę-robota będzie 3 sierpnia :)
7 czerwca ma byc konkurs z dronem do wygrania.
 #802431  autor: negra
 19 maja 2015, 14:36
Kolega mnie zapytał , ja nie umiem odpowiedzieć więc pytam Was. Zakupił 640 DS. zarejestrował w konkursie , podobnie do nas dostał potwierdzenie że wszystko OK i...po paru dniach wymienił 640 DS. na 640 DS XL. Zastanawia się czy może drugi raz zarejestrować się w konkursie , czy może jest to w jakiś sposób nie legalne i mogą się ; przyczepić ; Jak myślicie co ma z tym swoim problemem zrobić. Miał ktoś taką sytuację?
 #802434  autor: dziedziel
 19 maja 2015, 14:40
Zgodnie z regulaminem, będzie miał 7 dni na zwrot robota w przypadku gdy go dostanie na "pierwszy telefon".

Może zgłosić drugi telefon.

Pozdrawiam Dziedziel
 #802435  autor: bledos
 19 maja 2015, 14:44
Zgłaszając się do udziału w promocji kliknął "Zapoznałem się z regulaminem" tylko dlatego, że nie puściło dalej bez tego? A tam wszystko jest napisane... Także to, że zwrot o którym pisze kolega dziedziel powinien być wykonany bez wezwania organizatora. Takie zabezpieczenie przed odstąpieniem od umowy zawartej na odległość i zgarnięciem nienależnego bonusu :)

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9
 #802486  autor: negra
 19 maja 2015, 20:51
dziedziel pisze:Zgodnie z regulaminem, będzie miał 7 dni na zwrot robota w przypadku gdy go dostanie na "pierwszy telefon".

Może zgłosić drugi telefon.
Przepraszam ale nie wiem gdzie szukać tego regulaminu i dopytam jeżeli można . W przypadku wymiany na inny telefon i nie zarejestrowaniu tego drugiego do konkursu będzie musiał w przypadku otrzymania nagrody i tak zwrócić tego robocika?
 #802492  autor: dziedziel
 19 maja 2015, 21:24
w pierwszym poście, jest link do art. w którym jest link do regulaminu. Pkt. 4.5
Nagroda nie przysługuje w przypadku odstąpienia przez Uczestnika od umowy sprzedaŜy Produktu.
JeŜeli w chwili skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaŜy Produktu przez Uczestnika nagroda
została juŜ przekazana zgodnie z ust. 1 powyŜej, podlega zwrotowi na rzecz Organizatora w
terminie 7 dni, bez dodatkowego wezwania.

Pozdrawiam Dziedziel
 #802494  autor: nemo2009
 19 maja 2015, 21:29
negra pisze: W przypadku wymiany na inny telefon i nie zarejestrowaniu tego drugiego do konkursu będzie musiał w przypadku otrzymania nagrody i tak zwrócić tego robocika?
Jeśli zwróciłeś telefon,to nowy nabywca będzie chcial również brac udział w konkursie i wówczas.....

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"
 #802524  autor: bledos
 20 maja 2015, 08:11
wówczas podejrzewam, że to niewiele da... Wszak kulkę zwraca się dopiero po jej otrzymaniu, tj. do 60 dni od zgłoszenia, wcześniej Organizator może nawet nie wiedzieć (mimo zastrzeżenia co do weryfikacji zgłoszeń), że coś takiego miało miejsce, a w regulaminie jest zapis o tym, że decyduje kolejność zgłoszeń - kolejne nie jest brane pod uwagę.

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9
 #804250  autor: negra
 31 maja 2015, 06:42
Odświeżę temat ponieważ kolega w czwartek otrzymał sms że nagroda została do niego wysłana. No i wygląda na to że musi ją odesłać , ale jak to jest z kosztem wysyłki czy on opłaca czy koszt przenosi na operatora konkursu?
 #804341  autor: negra
 31 maja 2015, 20:29
No dzien różnicy , a teraz było 2 dni wolnego więc może w poniedziałek dostaniesz miłego sms.