DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
 #788833  autor: loms
 05 mar 2015, 09:55
Mam telefon z Lumia Denim i po podłączeniu słuchawki Bluetooth dzwonek zamiast z głośnika telefonu odtwarzany jest przez słuchawkę Bluetooth tym samym jak nie mam włożonej słuchawki do ucha nie wiem, że ktoś dzwoni, to samo tyczy się na przykład smsów.
Regulacja głośności przy podłączonej słuchawce ma tylko jeden suwak o nazwie Bluetooth i reguluje głośność dźwięku odtwarzanego w słuchawce.

Da się zrobić tak aby słuchawka była podłączona a powiadomienia odtwarzał głośnik w telefonie?
 #788913  autor: Xy
 05 mar 2015, 14:46
loms pisze:Da się zrobić tak aby słuchawka była podłączona a powiadomienia odtwarzał głośnik w telefonie?
Nie. Po to masz słuchawkę Bluetooth aby w niej były dźwięki gdy masz ją podłączoną do telefonu. Wyłącz BT w Nokii i jak rozłączy się ze słuchawką to będziesz miał dźwięki na głośniczku.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71