DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
 #793507  autor: hdfunpack
 31 mar 2015, 15:45
jak na aparat prawie 7mpx (6,7) zdjęcia wychodzą dobrej jakości
Podobno biel jest zbyt żółta na zdjęciach. Jak jest u Ciebie?
 #793513  autor: Morvius
 31 mar 2015, 16:23
zrobiłem zdjęcie testowe na kartce a4 zwykłej do drukarki, nie zauważyłem czegoś takiego. może to jest zależne od złapania światła? domysł taki stąd, że na włączonym aparacie gdy zmieniałem kąt nachylenia ręki do położenia kartki to faktycznie coś takiego się pojawia lecz gdy dobrze uchwyciłem moment to efektu zżółknienia nie zauważyłem

Klasyczny obserwator wątku.
 #795010  autor: Morvius
 09 kwie 2015, 13:20
rozważając wady i zalety oraz inne wartości z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że przygoda jaką zacząłem z firmą nokia na pewno pozostanie na dłużej :) jak już wcześniej pisałem używam na co dzień 735 ale myślę o przesiadce na lumię 930 wiedząc że ma to czego potrzebuję oraz solidność jakiej oczekuję :) oczywiście sgs5 nie porzucę ale 930 spokojnie może zagościć na dłużej. tak więc drogi czytelniku zadajesz mi pytanie czy windows i nokia to odpowiedni partner na dłuższą współpracę? odpowiem, że tak :)

Klasyczny obserwator wątku.
 #795033  autor: Morvius
 09 kwie 2015, 14:24
są tu może osoby które na co dzień używają ten model i mogą coś więcej na jego temat powiedzieć? może jest ktoś kto ma do sprzedania? ;)

Klasyczny obserwator wątku.
 #798267  autor: unix
 25 kwie 2015, 09:01
Witam.
Posiadam ten model os stycznia więc został już dokładnie przetestowany.
Ogólnie jestem zadowolony. Szczególnie z wyświetlacza. Płynność działania to numer jeden jak dla mnie. Aparat okej. Jestem zadowolony i zostaje przy WP na dłużej :)