DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
 #769515  autor: kkg
 11 gru 2014, 18:55
Witajcie,

od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem tego telefonu i w sumie można powiedzieć, że jestem z niego zadowolony, ale im więcej mam z nim do czynienia, tym więcej rzeczy zaczyna mi przeszkadzać...

1. Mój główny problem dotyczy komunikacji tego telefonu z komputerem przez BT i przesyłania plików. Tak jak w moich poprzednich telefonach (nie smartfonach), nie miałem z tym problemu, tak tutaj zostałem niemile zaskoczony...
Mianowicie, chciałem sobie przesłać trochę muzyki (500mb w kilku folderach) na telefon, przez BT i guzik, wyskakuje błąd:
-
"Nie można wysyłać folderów za pomocą opcji 'Wyślij do interfejsu Bluetooth'. Skopiuj lub przenieś i upuść folder za pomocą Otoczenia interfejsu Bluetooth."

Gdy próbuję połączyć się z telefonem przez Nokia PC Suite (przez Bluetooth), wykrywa telefon, ale wyskakuje informacja, że: "Nie można uwierzytelnić telefonu".

Pliki próbuję przesłać bezpośrednio na telefon, nie posiadam karty pamięci, ani kabla niestety...

2. Nawigacja GPS - w jaki sposób ustawić punkty przelotowe? O ile mapy są naprawdę dobre, to sposób wyznaczania tras to jakaś masakra...

3. Przeglądarka internetowa - podczas otwierania nowej karty i powrotu do poprzedniej, strony się samoczynnie odświeżają, co jest wyjątkowo uciążliwe podczas używania takich stron, jak np. facebook. Tylko proszę nie piszcie mi, żebym używał aplikacji do fcb, bo są one tak okrojone, że to jakaś masakra...
Można jakoś zablokować to samoczynne odświeżanie? Podkreślę, że nie chodzi mi tutaj o odświeżanie, po kliknięciu przycisku wstecz, tylko po przejściu do innej karty. Wygląda to tak, jakby karty były od siebie zależne, dziwne, na komputerze nigdy nie miałem takiego problemu...

4. Mobilny YouTube w przeglądarce internetowej - w jaki sposób włączyć automatyczne przełączanie utworów na playliście? Bo aktualnie wygląda to u mnie tak, że owszem mogę otworzyć, jakąś playlistę, ale po zakończeniu utworu muszę samodzielnie przełączać na kolejny.

Bardzo Was proszę o pomoc i odpowiedzi
Z góry bardzo dziękuję ;)

PS Dlaczego usunięto opcję "podtytułu" w opisie tematu... Sprawia to tylko, że temat w tytule jest niedostatecznie dokładnie opisany...