DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
 #766273  autor: maraso6
 30 lis 2014, 10:23
Witam. Mam taki problem otóż wczoraj wziąłem sobie nowy telefon lumia 630 i do tego kupiłem kartę sdhc 128 gb kartę odczytuję dobrzę ale problem jest w tym, że jak np przesyłam muzykę na kartę to kilka piosenek po przesyła a później wyskakuję błąd Nie można skopiować danego utworu urządzenie przestało odpowiadać lub zostało. Formatowałem już kartę podłączałem pod inny kabel pod inny port usb i nadal to samo nie wiem co robić już proszę o pomoc...
Dodam teraz to zauważyłem że on po jakimś czasie sam się odłącza od komputera nie wiem czemu
 #766673  autor: maraso6
 01 gru 2014, 15:47
normalnie wlasnie nie moge i musze za pomoca programu windows mobile tylko teraz niby przesyla ta muzyke ale jak chce odtworzyc to polowa piosenek wyskakuje mi kumunikat nie mozna odtworzyc pliku w telefonie. kod bledu 8007003
 #766695  autor: hdfunpack
 01 gru 2014, 17:11
aha, no to proponuję pójść do sklepu gdzie kupiłeś tą kartę i poprosić o to żeby Ci skopiowali to za pomocą innego sprzętu

* * * * * * * * * * * * * * * *
czy czytałeś odpowiedź użytkownika Markadiusz na shoutboxie?
maraso6: problem z kartą pamięci. Ja tak miałem z większością kart, na WP, Androidzie, Symbianie. Niezależnie od marki karty. Spróbuj sformatować w komputerze i sprawdzić w telefonie. Przy ewentualnym kolejnym błędzie sformatuj bezpośrednio w telefonie. Ja już straciłem cierpliwość i kart nie używam.

Do tego co masz teraz może dojść np zacinanie czy zawieszanie się odtwarzacza lub nie zapiszą Ci się zdjęcia/filmy lub też po zapisie w losowym momencie usuną.

Jeśli nie pominąłem żadnej, miałem dotąd 10 kart, w tym na 7 ciągłe problemy. Różne marki, różne standardy, różne czytniki. Nie rozumiem - tak niska jakość, czy jak?
 #766977  autor: maraso6
 02 gru 2014, 17:35
Tylko w tym problem, że ja kupiłem tą kartę na allegro z dnia na dzień jest co raz gorzej dzisiaj np mi wogóle nie czyta tej karty w telefonie a najlepsze jest to że karte 32 gb co mialem na xperii x10 mini pro też nie czyta a na xperii czytala bez problemow albo raz sie pojawi karta w telefonie a po chwili znika nie wiem już co robić
 #767290  autor: hdfunpack
 03 gru 2014, 16:12
maraso6 pisze:wogóle nie czyta tej karty w telefonie
Aha, na to już nie poradzę - trzeba oddać do serwisu na gwarancję. :(
trafiłeś chyba na jakiś awaryjny model. w serwisie możesz od razu poprosić o zgranie na tą kartę pamięci tej muzyki.