DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
 #763965  autor: baniakn
 18 lis 2014, 18:49
Witam serdecznie,
Jestem bardzo zainteresowany Lumią 925. W tej chwili można dostać sporo sztuk teoretycznie nowych 925-tek w cenie do 700 zł, które pochodzą z wymiany starych uszkodzonych lumii w czasie okresu gwarancyjnego.

Najczęściej te telefony mają do pół roku gwarancji (w tej chwili mam na oku do stycznia/marca 2015).

Jak myślicie jest sens pakować się w kupno czegoś takiego? Czy lepiej dołożyć kilkadziesiąt złotych i kupić używany telefon z trochę dłuższą gwarancją?
Czy jest pewność że te telefony są rzeczywiście nowe i przy ich używaniu nie obudzę się z uszkodzonym telefonem po okresie gwarancyjnym :D?

 #764051  autor: motov3
 19 lis 2014, 00:04
Tego nie powie ci nikt. Z jednej strony calkowicie nowe (bez serwisowych) chodza w okolicy 850-900zl. Podejrzewa ze dogadalbys sie na ta nizsza kwote. Nie lepiej dolozyc te 150zl ?

PS. Nie krytykuje bo sam sie kurcze zaczajam na 925, bo to swietny smart (żonka ma jedną). I tez wlasnie zwrocilem uwage na serwisowe sztuki, tylko ze troche sie obawiam wlasnie braku gwarancji bo jak wiemy jak sie popsuje to pokosztuje :D Wg mnie mozna ryzykowac tak ze smartem do 300zl. Ale z drozszym - przynajmniej ja, odradzam.

Obrazek

 #764064  autor: onifer2
 19 lis 2014, 01:35
Jeśli by ktoś był zainteresowany Lumią 925 pisać na priv. Mogę wziąć w ramach przeniesienia numeru i puścić ją za 800 zł + wysyłka, oczywiście cały zestaw z obudową do ładowania bezprzewodowego, gwarancja itd...
 #764242  autor: zolvio
 20 lis 2014, 21:55
Ja już się wyleczyłem z zakupów egzemplarzy poserwisowych, poleasingowych etc. Kupiłem kiedyś Thinkpada w znanej, renomowanej (i polecanej przez znajomych) firmie taką "okazję". Płyta główna padła miesiąc po upłynięciu gwarancji (chyba 3m dawali).

Chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów