DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
 #750177  autor: qwerty1991
 20 wrz 2014, 01:46
Witam mam pare pytań dotyczących aktualizacji
1. Telefon na 8 działa mi oki, zero zwieszek, bateria trzyma długo, dlatego czy warto do 8.1 bo podobno czasem są zwiechy i mało trzyma bateria, sam już sie nagubiłem czy mam takową potrzebe :).
2. Mam brandowany soft z plusa chce wgrac nowy win przez NSU , czy może wrócić simlock? mam branda z plusa ale karte z play. Kupiłem telefon używany i nie wiem czy od oryginalnosci nie było sima
3.Czy przy aktualizacji wyjąć karte sim i sd? czy raczej nic z nich nie strace?
4.Czy Traci się gwarancje z plusa?

 #750187  autor: cruzier
 20 wrz 2014, 08:32
Bardzo dobre pytanko zadałeś - sam zamierzam kupić ten telefon i zastanawiam jak to pracuej po aktualizacji.

 #750215  autor: wook
 20 wrz 2014, 11:29
Wg mnie warto, dostaje się pasek powiadomień, są też szybkie skróty do uruchamiania niektórych funkcji. Bateria podobnie, szybkość działania też.
Na Lumie nie były zakładane simlocki, jak dokonasz aktualizacji bez zmiany product code to gwarancja obowiązuje (zostawisz brand plusa), w przypadku zmiany produkt code gwarancja jest wg zapisów unieważniana choć to jak się stanie zależy od serwisanta bo może nie zwrócić uwagi na debranding (jak telefon by trafił do serwisu na gwarancję to prawdopodobnie by został i tak zdebrandowany bo takie softy wygrywają).

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #750542  autor: kamil4862
 21 wrz 2014, 17:12
1. Na własnej skórze tylko na innym telefonie (925) przekonałem się, że bateria trzyma dłużej na 8.1,
2. Nie wróci. Przypomnę, że Plus od dawna nie zakłada sim-locków, także Twój telefon na pewno go nie miał,
3. Sim nie musisz, natomiast co do karty nie jestem pewien,
4. Jak przywrócisz wszystko przed wysłaniem do serwisu to raczej nie. Sam modyfikowałem Samsunga Ativ S i przed wysyłką zrobiłem jak napisałem wyżej i problemu nie było.

Ogólnie polecam aktualizować. Tak jak napisał kolega wyżej dostaniesz pasek powiadomień i telefon zmieni się nie do poznania :) Cały czas dodają coś nowego, także osobiście aktualizuje na bieżąco i czekam z niecierpliwością na kolejne aktualizacje, bo zapowiadają się ciekawie.

Obrazek

 #750792  autor: jacekp03
 22 wrz 2014, 19:41
zmiana softu nie wpływa na zmiane product code co równa się ztym że nie traci sie gwarancji

 #754724  autor: zohaa
 08 paź 2014, 18:53
Dziewczyna wzięła do umowy w Plusie Nokię X Dual SIM. Narzeka na to, że muzyka odtwarzana na słuchawkach jest cicha. Podłączałem inne niż standardowe i było to samo. Czy to jest cecha tego modelu, czy tylko w tym egzemplarzu jest problem?

[url=https://www.storeboard.com/blogs/business/convert-ete-to-pdf/5481549]Convert ete to pdf[/url]

 #754735  autor: nemo2009
 08 paź 2014, 19:34
Aktualizację doradzam wykonać przez kabel.Traci się całą zawartość telefonu,ale zyskuje się wiekszą stabilność systemu.

[ Dodano: 2014-10-08, 19:37 ]
 Czy warto aktualizować lumie 520 do 8.1?
Poza kilkoma usprawnieniami zyskujesz jedną bardzo ważną,wszystkie aplikacje możesz zapisywać bezposrednio na karcie sd.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"