DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
 #81819  autor: gomez1982
 25 cze 2006, 15:29
Zaciekawił mnie ten telefon szczególnie po tym jak Witek zamieścił news'a że tanieje on w Orange'u.Czytałem już o tym telefonie ale nigdzie nie wyczytałem czy te telefony odtwarzają pliki .doc,.pps oraz exela.No i czy ktoś sie orientuje odnośnie serwisu tych telefonów w polsce.No i mam pytanie do użytkowników telefonów z WM.Jak sie go obsługuje czy sie nie zawiesza itp.

 #97659  autor: jerry
 23 sie 2006, 10:49
Witam! Mam ten telefon już pół roku i jestem z niego bardzo zadowolny. Jak miał wgrane starsze oprogramowanie(oryginalne) to trochę się wieszał, ale teraz jak wgrałęm oprogramowanie z polskim językiem to już nic się nie wiesza. Wgrałem do niego dużo programów jak np. word, gadu gadu itp. Polecam!!! :wink:
Ostatnio zmieniony 23 sie 2006, 10:54 przez jerry, łącznie zmieniany 1 raz.

 #97736  autor: adamos
 23 sie 2006, 15:40
Witam, ja mam ten telefon od 2 miesięcy, spisuje się bardzo dobrze nie powiesił mi się w ogóle z własnej winy, denerwujące jest w nim potrzeba korzystania z zewnętrznego programu do wyłaczania innych.
Telefon bardzo dobrze nadaje się do zabawy, edycja rejestru plików xml to codzienność :)
Poza tym można go obsłużyć pod linuksem a nawet zainsstalować na nim linuksa.
Nie nadaje się tylko dla osób mało cierpliwych które nie mają czasu i ochoty na zabawy.