DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #921032  autor: Sansei
 15 kwie 2017, 21:44
Bardzo chciałbym kupić ten telefon, podoba mi się jego wygląd, wydaje mi się, ze o będzie mi odpowiadac bateria i na moje potrzeby jego procesory pamięci itp. sydają się ok.
Jedno co mnie martwi to aparat. Czytałem niezbyt pochelbne o nim opinie. Czy ktoś osobiście widział ten telefon robil fotki itp. Ja wiem,z ę od aparatu z komórki nie można oczekiwać niewiadomo co. Jednak cześto podczas róznychh wypadów pod ręką mam tylko telefon i lubie coś uwiecznic w terenie, przyrodę, widoki, czasem jakieś części czy fotki makro... oczywiście zdarza się też ludzi, znajomych, rodzinkę. Wiem, ze nocą, czy przy słabym oświetleniu telefony słabo sobie radzą. Choć lubieteż uwieczniać wschody zachody słońca itp. Czy ten telefon da radę, jak wyjdzie w porównaniu z moim HTC One S? Będzie gorzej?

Kros mozę pomóc w tej materii lub ogónie coś z praktyki powiedzieć o tym telefonie.
Co do aparatu to nawet w manualu nie bardzo widziałem jakeieś informacje co do aparatu, po za megapikselami.

Będę wdzieczny za każde info.

Fanatyczny Fan F1
 #921137  autor: Niezgodna7
 16 kwie 2017, 14:28
Termowizja tak Cię ciągnie? Przyda się?
*
Co do aparatu w Cats, to ja w chinolach liczę -50% realnych mpx...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #921187  autor: Sansei
 16 kwie 2017, 21:01
Termowizja to tylko taki gadżet ale moze być fajnie i przydatnie. Lubię solidnie wytrzymałe sprzęty. Podoba mi się wygląd, mam nadzieję, że nie zawiodę się na baterii, bo wygląda, że powinna trochę wytrzymywać, a to też dla mnie ważne. Co do procesora itp. to ja jkichś super wymagajacych aplikacji raczej nie używam. Za to fotki, to coś co dość często robie przy użyciu telefonu. Przydało by się by były one choć przyzwoite, nocą cudów nie wymagam, ale czytając rózne testy sam już nie wiem. Z niektórych ok, a z niektóryuch jakby nawet przy dziennym świetle kiepsko fotki robił, a to mnie trochę martwi. Lubię robić też przy słabszym świetle - zachód słońca itp. Zastanawiam sie skąd rozbiezności w tych testach... nie umiejętność obsługi ustawień, czy inne względy ;)
Ogólnie przywiązuję się do sprzetów i lubię jak coś mi starcza na baaardzo długo. Dbam o sprzety, ale chce by i one były wytrzymałe i solidne.

Fanatyczny Fan F1
 #921193  autor: Niezgodna7
 16 kwie 2017, 21:42
Mam Cata , fakt, że niski pułap cenowy, ale nie sądzę byś był zadowolony z aparatu. Chyba, że... ten model ma matrycę innego producenta, np. Sony - to okej. ALE...opisy /testy raczej na to nie wskazują by w tej konstrukcji coś takiego zastosowali (i to bardzo drogiej).

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #924995  autor: Sansei
 09 maja 2017, 18:44
Wygląda,z ę aparat foto o takich samych parametrach jak w moim starym HTC, więc tragedii nie ma. Tylko po dotknieciu na obszar na ekranie od razu ustawił sie na wybranym obszarze i robił foto, tu sie ustawia ale potrzeba dodatkowo przycisnać by zrobic foto, na miejsce do robienia fotek, ale moze da sieto jakoś obejśc? No i kompresja fotek do mms, jakaś fatalna, straszna pikseloza idzie

Fanatyczny Fan F1