DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #914521  autor: marxxx
 07 mar 2017, 10:22
Xiaomi Redmi Note 4X Test Recenzja telefonu z procesorem snapdragon 625.
W opisie filmu kupony zniżkowe dla zainteresowanych zakupem.
Xiaomi Redmi Note 4X posiada bardzo żywotną baterię, co jest flagową cechą telefonów Redmi. Główną cecha odróżniająca Redmi not 4X o Note 4 jest procesor, w tym wypadku jest to snapdragon, który daje nadzieję na aktualizację systemu do nowszej wersji androida. Telefon ma dobry wyświetlacz, przyzwoity dźwięk i metalową obudowę z trzeszczącą plastikowa wstawką w moim egzemplarzu . Kamera podobnie jak w większości telefonów Redmi robi zdjęcia średniej jakości. GPS jest precyzyjny, lecz od czasu do czasu może spłatać figla. Więcej szczegółów w recenzji.


Obrazek
 #924635  autor: silvercrest
 07 maja 2017, 22:05
Jak wygląda obsługa B20 na tym smartphonie na wersjach global/international? Bo już mam mętlik w głowie.
 #925450  autor: rukzac
 12 maja 2017, 10:02
Czyli co, warto jednak kupić Xiaomi? Tak jak pisałem z pytaniem w innym temacie czy warto sobie wziąć Xiaomi Mi4 za dobrą cenę bo znalazłem na electronics.waw.pl promocje 680zl.
Ten test mi troche pomogl choc to inne telefony, ale marka taka sama :)
 #925915  autor: Janusz3444
 15 maja 2017, 10:30
rukzac pisze:Czyli co, warto jednak kupić Xiaomi? Tak jak pisałem z pytaniem w innym temacie czy warto sobie wziąć Xiaomi Mi4 za dobrą cenę bo znalazłem na electronics.waw.pl promocje 680zl.
Ten test mi troche pomogl choc to inne telefony, ale marka taka sama :)
ja polecam lepiej note 4x :) tutaj masz za 870zł http://electronics.waw.pl/note4x uwierz mi, lepiej dołożyć trochę i mieć dobry telefon na kilka lat. Generalnie to ten model Xiaomi jak na taką cenę to ma parametry mega dobre, a ja kupowałem niedawno HTC za 1300zł, który ma niemal podobne parametry, no ale niestety nie widziałem nigdzie wcześniej tego Xiaomi dopiero niedawno znalazłem go przypadkiem w tym sklepie.