DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #891069  autor: magol88
 12 paź 2016, 07:15
Witam.
Czy są tu użytkownicy którzy posiadają ten telefon od momentu wprowadzenia go na rynek tzn uaktualnionego modelu z I kwartału 2016 ? Potrzebuję opinii na jego temat, ale od osób które użytkują go dłużej niż 2tyg cz miesiąc. Jak się sprawuje procesor czy przy dość dużym obciążeniu aplikacjami, zdjęciami itd zaczął się wieszać? Czy dobrze słychać rozmówcę przez głośnik, czy nie ma żadnych trzasków itd. Ogólne Wasze uwagi i spostrzeżenia na jego temat będą dla mnie pomocne w decyzji czy brać ten telefon czy nie.

Pozdrawiam.
 #891908  autor: ManiacGSM
 17 paź 2016, 20:10
Ja mam trzeci tydzień, wersję dual-sim, zakupiony w sklepie nie dla idiotów. Ogólnie fajna bryła, fajnie się trzyma w ręce, niestety aparat baaaardzo słaby. Jedynie na otwartym terenie w idealnym oświetleniu. Nie wiem co masz na myśli pisząc ''duże obciążenie'' -dla każdej osoby to zupełnie inna definicja. Ogólnie baterie ładuję czasami dwa razy dziennie co jest moim zdaniem mega-nieporozumieniem.
Na pewno nie kupiłbym go drugi raz. Pisz co chcesz jeszcze wiedzieć to będę na bieżąco aktualizował i dopisywał jak coś sobie przypomnę. Napaliłem się na ten dual-sim, bo może mi się przydać za granicą. A tutaj też pewien mankament, bo jeden slot micro-sim, a drugi nano-sim. Przerzuciłem się z mojego Huawei'a ,który trochę mi się już znudził i chwilami sam potrafił zmieniać sobie tapetki (pomimo wyłączenia opcji slajdów)

Aha co do tego dual-sima jeszcze dopiszę ,że pomimo ,że internet niby działa na obu kartach to jako główną kartę widzi slot micro-sim. Tak więc jak chcesz załączyć internet na drugiej karcie to nie da się tego zrobić ,rozwijając opcję z górnej belki tylko trzeba wejść za każdym razem w menu telefonu ,co jest mega irytujące.

Co do rozmów to nie zauważyłem ,żadnych przycięć czy charczenia, wręcz przeciwnie głośnik troszkę cichy -moim zdaniem ,ale! za to jak byś rozmówcę miał tuż obok Ciebie dwa metry za plecami. O ile można wierzyć innym stronom internetowym to telefon posiada HD Voice.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.