DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #768943  autor: maklo9
 09 gru 2014, 15:14
a nie wie ktos moze czemu ten messenger wogole nie dziala i czemu w fb aplikacji oficjalnej nie wyswietla mi zdjec ?
 #768946  autor: maniek89
 09 gru 2014, 15:42
FB jest pamięciożerny i może temu nie działa ale messenger powinien działac bo on wygórowanych wymagań nie ma.
 #769000  autor: maklo9
 09 gru 2014, 19:20
moze trzeba napisac do supportu telefunkena, albo zglosic bezposrednio w aplikacji messenger ?
 #769002  autor: cyanoone
 09 gru 2014, 19:25
maklo9 pisze:recovery mode to same znaczki, wiec generalnie polapac sie nie mozna no chyba ze ktos zna chinski czy koreanski:P
Typowe dla telefonów na mediateku. Ja tez tak mam.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #769004  autor: bazooka
 09 gru 2014, 19:29
maklo9 pisze:moze trzeba napisac do supportu telefunkena, albo zglosic bezposrednio w aplikacji messenger ?
Drugie co bym zrobił, jeśli reinstalacje apki nic nie dają - to master reset (przywrócenie do ustawień fabrycznych) i wtedy bym spróbował. Jeśli nie daje rady to ewentualnie bym poszukał starszych wersji messengera w necie, ściągnął z poza sklepu play i sprawdził czy jest to samo... jak by działało, nie aktualizowałbym do nowszej wersji.
Dziwna ta zwiecha w tym fonie, bo to przecież ma gołego Andka :roll:
 #769005  autor: maklo9
 09 gru 2014, 19:35
no wlasnie a w aplikacji fb zdjecia wogole mi sie nie wyswietlaja i to tez mnie dziwi, wiem ze za 149 zl nie ma co wymagac od telefonu, ale niestety aplikacja fb wymaga messengera do dzialania i to mnie powoli irytuje
 #769010  autor: maklo9
 09 gru 2014, 19:58
a jak zrobic ten master reset, jak mozna zrobic kopie zapasowa tego co mam teraz na telefonie ?
 #769041  autor: maklo9
 09 gru 2014, 21:18
ok juz go zrobilem ale to nic nie dalo, no coz
 #769043  autor: wook
 09 gru 2014, 21:36
Co do recovery w urządzeniach z mediatekiem to ja mam normalne po angielsku w moim Gionee Ctrl v3.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #769101  autor: Xy
 10 gru 2014, 09:37
Magdalena Jarosz pisze:Nie mogę się z Panem zgodzić. Nasze smartphony występują tylko pod jedną nazwą i są naprawdę dobrej jakości. Teraz wiele firm produkuje swoje telefony w Chinach a mimo to są one dobrej jakości. Trochę zaufania. Telefunken jest tak samo dobry jak 30 lat temu.
Artur051 pisze: Po wejściu do Play24 moim oczom w telefonie ukazuje się takie cuś:
Wasam Telego W406
I :
http://www.telego.hk/goods.php?id=212
jest dokładnie tym telefonem którego mam. Różnica to logo .
Magda, dalej uważasz, że wasz Telefunken występuje tylko pod jedną nazwą? :-)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #769182  autor: maklo9
 10 gru 2014, 14:48
o to co mi odpisali z dzialu pomocy na stronie Telefunken:

Witam,
Problem dotyczy samych aplikacji Facebook oraz Messenger (błąd pojawia się u
większości producentów)
Po pojawieniu się aktualizacji tych aplikacji problem powinien zniknąć.

Jakos nie jestem przekonany bo kolega na SIII nie ma zadnych problemow ani z fb ani z messengerem, no ale zobaczymy
 #769259  autor: bazooka
 10 gru 2014, 19:19
Pojechali po bandzie... :-D
Ściągnąłeś se starsze wersje tych apek i próbowałeś potestować :?:
 #769338  autor: maklo9
 11 gru 2014, 01:49
nie ale jest jeszcze cos lepszego, dzis po sciagnieciu aktualizacji do fb, po wlaczeniu fb od razu wywala na pulpit, niezle, ale z tego co pisza w sklepie play w komentarzach, zeby nie aktualizowac to bedzie dzialac, czyli aktualizacje fb delikatnie mowiac spieprzylo
 #769485  autor: cyanoone
 11 gru 2014, 17:10
Koledze ostatnio na Nexusie 5 FB nie działał, mi też czasami nie działa.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #770320  autor: maklo9
 15 gru 2014, 00:37
a odnosnie tego ze to goly android to sie nie zgodze, bo niestety chyba onet wcisnal swoje trzy grosze, masa niepotrzebnych aplikacji od nich i jeszcze jak tworze te kieszonki z najczesniej uzywanymi aplikacjami jak sie do nich wchodzi tez pisze onet

o to co wlasnie napisalem do supportu telefunkena:

A i jeszcze jedno w jaki sposob moge sie pozbyc z tego androida tych śmieci z oneta, mam mase niepotrzebnych śmieci od poczatku zainstalowanych i nawet jak tworze kieszonki w androidzie z najczesciej uzywanymi aplikacjami to jak w nia wchodze tez mam napis onet, mysle ze to przez ten syf co zainstalowaliscie nie dziala mi poprawnie messenger i facebook, bo watpie ze przy golym androidzie by sie takie rzeczy działy. A co do odpowiedzi ze to wina tych programow to raczej sie panstwo mylicie, bo nikt ze znajomych nie ma problemu z tymi aplikacjami, a posiadaja ludzie rozne telefony, samsungi, nokie, sony, nawet na myphone sie nic nie dzieje, wiec pytam czy jest jakas mozliwosc by sie pozbyc oprogramowania brandingowanego i wgrac czystego androida 4.2 ?

Ciekawe co odpisza
 #770356  autor: bazooka
 15 gru 2014, 07:46
No to mnie zszokowałeś o tych "śmieciach z oneta" - ale pisz bo to strasznie ciekawe.
Na pewno sobie tego nie powrzucałeś, przypadkowo samemu :?: Czyżby Saturn jakąś umowę z onetem podpisał - nie no w pale się nie mieści... :)

Bardzo chciałbym by odezwał się w tej sprawie Twórca tematu oraz kolega Zaref by potwierdzić te info :?:
 #770548  autor: maklo9
 15 gru 2014, 20:48
Smartfony TELEFUNKEN z aplikacjami Onet.pl

Serwisy Onet News, Onet Sport, Onet Pogoda, Biznes.pl, VoD Onet, VoD Bajki oraz Onet Dysk zagościły na smartfonach marki TELEFUNKEN dystrybuowanych na rynku polskim, w postaci preinstalowanych aplikacji. Dodatkowo, wszyscy nabywcy smartfonów uzyskają prosty dostęp do serwisu internetowego m.sympatia.pl poprzez bezpośredni link do serwisu.

Preinstalacje aplikacji zostały uruchomione dzięki współpracy pomiędzy firmami Onet.pl S.A. a TF Polska Sp. z o.o. S.K.A.

z oficjalnej strony telefunken

i dokladnie ten syf wlasnie mam na mojej komorce i nie wiem po chuj mi to. Wlasnie moze tworcy tematu mogli by sprawdzic czy u nich na telefonie po sciagnieciu messengera tez go wywala do pulpitu, bo jak nie to wszystkiemu winny jest brandingowany soft
 #770676  autor: maklo9
 16 gru 2014, 12:00
dzisiaj mi to odpisali:

Witam ponownie,
Model TE1 posiada czysty system. Zainstalowane aplikacje onetu można samodzielnie usunąć. Problem z aplikacjami Facebook oraz Messenger pojawiły się wraz z ich najnowszą wersją, zalecamy odinstalować aplikację oraz dokonać ponownej instalacji starszej wersji.

Aplikację może pobrać Pan np.. ze strony: www.apkmirror.com
 #770753  autor: bazooka
 16 gru 2014, 17:18
To ostatnie opisałem w ostatnim poście na 3 stronie - to pierwsze co bym sprawdził.
Co do aplikacji onetu - musisz to sprawdzić i usunąć - ciekawe czy będziesz mógł :?:
 #770884  autor: birkut
 17 gru 2014, 00:29
z tego co wyczytałem dwie osoby użytkują ten telefon i jedna jest zadowolona.
A ci niezadowoleni to mieli z nim do czynienia czy tylko po danych technicznych go krytykują?
Szukam telefonu i się nim zainteresowałem.
Dotąd nie miałem telefonu dotykowego :p więc to mój pierwszy raz.
Wymagań wielkich nie mam - więc może on dla mnie.
Jakość rozmowy, niezawieszanie się (moja ma sm. alcatela i narzeka). Nie złe fotki (do dobrych mam aparat), na necie to jedynie sprawdzenie poczty, pogody, rozkładów jazdy itp. i zwykłe serfowanie bez fb, ytb do tego mam inny sprzęt.
Z aplikacji to coś do biegania, i jakąś mapę - bez skypów, gg itp.
Jeszcze żeby muzykę dobrze odtwarzało.
Aha i czy obsugłuje toto aero2?


No i na koniec pytanie jak nie ten to co lepszego polecicie za tą kwotę (270zł) przy moich wymaganiach?