DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows
Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows
 #395321  autor: kwintolp21
 24 mar 2010, 15:08
Witam Serdecznie,
Zwracam się z uprzejmą prośbą do właścicieli telefonów z systemem Windows Mobile oraz Android o przetestowanie możliwości połączenia z klientem www z strony Web-klient Free World . Jest to aplet dzięki któremu można dzwonić na numery w ukraińskiej sieci life poprzez stronę internetową (25uhr około 9zł za 500 minut) bardzo dobra alternatywa dla połączeń międzynarodowych. Niestety u mnie działa tylko na laptopie nie działa na symbianie ani Nokii 5800XM ani na Nokii E72. Mam teraz przedłużać umowę w play-u i chciałbym wziąść telefon który będzie otwierał ten aplet java. (po uruchomieniu ma się ukazać okienko z numerem telefonu jako login i password.

Będę niezmiernie wdzięczny na informację czy można to uruchomić na windows mobile albo na androidzie.
Pozdrawiam i liczę na jakieś informacje ewentualnie spostrzeżenia.
Paweł

 #395639  autor: premier
 26 mar 2010, 09:41
nie wchodząc na tą stronę, mogę powiedzieć, że telefony z wm przynajmniej htc ale pewnie wszystkie bezproblemu otwierają jave na stronach

 #395641  autor: kwintolp21
 26 mar 2010, 10:22
Witam Serdecznie,
Jave rowniez otwiera symbian jako tako ale nie tego wiem juz, ze nie dziala na androidzie bo wczoraj sprawdzalem wiec zostaje mi tylko windows,
zeby to otworzyc potrzebny jest java web start pack czy cos takiego
Widze, ze ma Pan HTC z WM czy problemem jest wejscie na ta strone i proba otwarcia tego linku? Bede bardzo wdzieczny i naprawde ulatwi mi to zycie... Mysle o zakupie Samsunga B7300 tj. Omnia Lite ||(WM 6.5)
Pozdrawiam