DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows
Wszystko, co dotyczy systemów operacyjnych w urządzeniach mobilnych innych niż Android, iOS i Windows

 #258643  autor: szympek
 27 mar 2008, 11:16
No ok. Myślałem nad zakupem większej pojemności. Te 512MB to troszkę mało. Ledwie na film starcza. Sprawdziłem kilka gier Java dla standartowej rozdzielczości, miałem nadzieję, że gra będzie chociaż wyświetlana na środku a nie po lewej stronie. Ale i tak jest nieźle. Jak chodzą wam filmiki MP4 i AVI w SmartMovie na najnowszej wersji? Zastanawiam się czy jej poszukać, w starszej tak cięło że nie dało się patrzeć...

[ Dodano: 2008-03-27, 20:32 ]
Ok właściwie to sobie poradziłem, zainstalowałem nowszą wersje SmartMovie (3.13) i działa nieźle, tylko w mocniejszych scenach troszkę przycina.

[ Dodano: 2008-03-29, 10:25 ]
Mam pytanie odnośnie odtwarzacza MP3. Ściągnąłem program UltraMP3! Niestety ma on trochę wad np. wyłącza się lub zaczyna wytwarzać dziwne dźwięki w momencie gdy przyjdzie sms lub połączenie (dźwięk włączony) a gdy go minimalizuje i chcę zrobić coś innego to zaczyna zarywać muzyka. Macie na to sposób? A może jakiś inny program godny polecenia?

[ Dodano: 2008-09-21, 20:38 ]
Pozwólcie, iż odkopię. Powiem wam, że znalezienie gier czy na jave czy też na s80 to nie lada problem. W sumie to przestałem się tak zacieszać na punkcie tego telefonu i nie wykorzystuje już tylu opcji co na początku. A po wsadzeniu 2gb karty telefon wcale nie zwolnił!

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem!!!
_____________________________
Mojeforum o komputerach i grach
www.game-pc.info