DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #216162  autor: zemilka_89
 27 sie 2007, 09:28
BArdzo prosilabym o pomoc... mam 2 problemy z tym telefonem ale mam nadzieje ze da sie je rozwiazac :( 1) nie wiem co mam zrobic zeby zapisywac mp3 na karcie tej dodatkowej...bo na tel zmiescily sie tylko 3 utwory i pisze ze brak pamieci... prosilabym o pomoc :( 2) jak ktos do mnie dzwoni to wyswietla sie "numer nieznany" dopiero jak skoncze moge zobaczyc kto dzwonił :( i tak samo jak dostaje smsa to pisze "od;nieznany" i dopiero jak przeczytam moge zobczyc od kogo ten sms :/
Ostatnio zmieniony 27 sie 2007, 09:40 przez zemilka_89, łącznie zmieniany 1 raz.

~Łemily

 #216445  autor: Tommegazul
 27 sie 2007, 22:11
Jesli chodzi o mp3 to ja poradzilem sobie w nastepujacy sposob: zaznaczylem te utwory co mialem zapisane w pamieci tel i dalem Przesun-wszystkie/wybrane-karta pamieci.
Niestety tez nie wiem jak zapisywac automatycznie na karcie pamieci mp3ki, ale jakos sobie radze tym bardziej czasochlonnym sposobem.

 #216455  autor: elrond
 27 sie 2007, 22:40
Nie bardzo was rozumie. Owszem mozna zrobić tak jak Tommegazul, tylko po co? Jak wgrywasz MP3 z kompa, to w Samsung PC Studio/Transfer Files jest opcja Karta Pamieci (Memory Card). I tam się wgrywa do odpowiedniego folderu. Jakis problem?

zemilka_89, co do drugiego problemu to nie mam pojęcia. Może jakis bug w sofcie? Ja takiego problem nie zauważyłem. Moze masz kontakty na sim i telefon ma z tym problem? Ja mam w pamieci telefonu i jest ok.

 #242662  autor: corner
 29 gru 2007, 15:39
Co do drugiego problemu to: menu -> ustawienia -> wyświetlacza -> pokaż identyfikator rozmówcy -> wł.

Nie wiem po co taka funkcja blokowania wyświetlania numeru dzwoniącego. I jeszcze domyślnie jest włączona. Wystarczy wyłączyć.