DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #209206  autor: danny
 03 sie 2007, 18:10
Witam wszystkich forumowiczów!!
Mam kilka pytań odnośnie Z 630.
Mam ten telefon od kilku dni, wcześniej nie miałem do czynienia z Samsungiem. Sam telefon naprawdę robi wrażenie, jednak mam pewne obiekcje dotyczące jego funkcjionowania i chcialem się poradzić czy to tylko mój czy "ten typ tak ma".
Telefon ma 2 miesiące (kupiłęm uzywkę). Stan wizualny jak NOWY, gwarancja PLAY, bez sim-locka.
Wiec tak:
1. Czasami slider jakby się zacinał, tzn. ciężko pracuje, a dokładniej w pewnym momencie (jakby na środku jego drogi), zjawisko to występuje tylko czasami i zastanawiam się czy to dlatego że tel jest Nowy? Naprawdę jak nieużywany. Wyrobi się?
2. "Strzelajace" przyciski (szczególnie cyfra "5"..norma?
3. Telefon zbyt cicho dzwoni (tak mi się wydaje). Z całą pewnością zbyt cicho słyszę rozmówce...I nie wiem czy to coś z głośnikiem czy "ten typ tak ma"
Proszę o porady...i opinie
Pozdrawiam
danny


Poprawiłem nazwę tematu na właściwą.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 07:32 przez danny, łącznie zmieniany 1 raz.

 #232726  autor: ManiacGSM
 11 lis 2007, 14:59
Chmmm używam z630 od niedawna (niecały miesiąc) to mój pierwszy samsung.
A więc pochwalę sie moimi spostrzeżeniami , w miarę dłuższego użytkowania będę na starał się na bierząco pisać na temat tego modelu.
1.Tak to prawda jak gadam ze swoimi rozmówcami też odniosłem takie wrazenie ze jest trochę cichy pomimo że glosnosc mam ustawioną na full (7 kresek) ale to być może też wina trochę zasięgu. Nie zamierzam szkalować opinii o samsungach ani o moim obecnym opie. Bo wiadomo każdy wie że nie ma ideałów.

2.jeżeli chodzi o sam mechamnizm otwierania slidera to oczywiscie tylko i wyłącznie tak ci sie wydaję poprzez konstrukcję samego wysuwania.

3.a co do klawiatury to naprawde trzeba się uzbroić w cierpliwość bo SMS-y pisze sie na początku bardzo powoli. Cieżko sie wciska przyciski a do tego są twarde (cała klawiatura jest ''połączona'' w jedną całośc, wiec moze dlatego. Ale ogólnie nie narzekam .


Mój model jest akurat z Play'a (bez simloka)
Fajny w miarę duży wyświetlacz, najbardziej podoba mi się internet, trochę to trwało za nim skonfigurowałem przeglądarkę tak aby można było korzystać z ERY.

W centrum Katowic bez problemu nawet łapało mi hsdpa-strony otwierały się bez zwisów i zbędnego czekania.

to na razie tyle w miarę dłuższego czasu użytkowania ,będę się starał coś niecoś dopisywać na temat tego modelu. :-)

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.

 #232743  autor: yagi
 11 lis 2007, 17:14
Znajomi zrobili test i z tym telefonem jest problem przy korzystaniuz UMTS (wideo rozmowa i sciaganie plikow), a mianowicie telefon sie niesamowicie grzeje.

Po 10 minutach rozmowy wrecz parzyl. Zaraz potem sie wylaczyl. Godzinka offline na stygniecie i wszystko cacy.

Przy sciaganiu plikow przez HSDPA tez sie rozgrzal tak ze nie mozna go bylo dotknac. Telefon sie wylaczyl. Godzinka offline na stygniecie i znowu wszystko cacy.

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #232817  autor: gomez1982
 12 lis 2007, 10:35
Nie tylko ten Samsunga się grzeje.Jak dostałem tego Z370 na testy od Play to też nie mogłem rozmawiać trzymając telefon bo po 20 minutach był tak gorący że parzył tak więc uważajcie na telefony tej marki bo coś nie tak z tymi bateriami bo największe ciepło jest w jej miejscu.