DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #193105  autor: kusiek
 16 cze 2007, 15:02
Kabel USB

Mam kabel USB to telefonu ale po podłączeniu komp go nie wykrywa, tym samym nie mogę nić zgrać. Próbowałem zainstalować programy z płyty ale mam zbyt stare oprogramowanie kompa. Co zrobić :?:



Gry Java

Nie chciałem płacić dużo za gry i wolałem je ściągnąć przez kabelek. Poszedłem do brata ciotecznego lecz u niego też nie chodził. Podłączł swój telefon i zgrał gry. Potem wysłał mi je przez Bluetooth. Zapisało mi gry w folderze " inne pliki " w formacie jar. Po naciścięciu na ten plik pokazuje się napis " nieobsługiwany format ". Co z tym zrobić :?:



Smsy

Nie mogę napisać w smsie polkich znaków takich jak: ą, ę, ó, ń, ź, ś, ć. Jak to ustawić abym mógł :?:

Z góry dzięki za pomoc!

 #193110  autor: kamil1221
 16 cze 2007, 15:13
Nie chciałem płacić dużo za gry i wolałem je ściągnąć przez kabelek. Poszedłem do brata ciotecznego lecz u niego też nie chodził. Podłączł swój telefon i zgrał gry. Potem wysłał mi je przez Bluetooth. Zapisało mi gry w folderze " inne pliki " w formacie jar. Po naciścięciu na ten plik pokazuje się napis " nieobsługiwany format ". Co z tym zrobić
Nie da się wgrać ani kablem ani Bluetoothem - jedyna opcja to WAP.
Nie mogę napisać w smsie polkich znaków takich jak: ą, ę, ó, ń, ź, ś, ć. Jak to ustawić abym mógł
menu > wiadomości > ustawienia wiadomości > sms > ustawianie wysyłania > obsługa znaków > unicode.
Mam kabel USB to telefonu ale po podłączeniu komp go nie wykrywa, tym samym nie mogę nić zgrać. Próbowałem zainstalować programy z płyty ale mam zbyt stare oprogramowanie kompa. Co zrobić
Oprogramowanie dołączone do telefonu działa tylko pod kontrolą systemów Windows 2000, XP i nic na to nie poradzisz - chyba że na stronie Samsunga da się ściągnąć sterowniki pod starsze windowsy ?

 #193178  autor: kusiek
 16 cze 2007, 19:42
Płacę 30 zł miesięcznie i przy zakupie gry smsem dopłacam 11 zeta a czy podczas ściągania przez WAP też będę dopłacał??

 #193250  autor: kamil1221
 16 cze 2007, 23:41
kusiek pisze:Płacę 30 zł miesięcznie i przy zakupie gry smsem dopłacam 11 zeta a czy podczas ściągania przez WAP też będę dopłacał??
Tak - płacisz za połączenie z WAPem najlepszy sposób na to to odwiedzenie http://www.samsung-mobile.pl gdzie mozesz pobrać gry Java a nastepnie samemu wgrać je na serwer np. www.laduj.pl gdzie tylko płacisz za połączenie z WAPem a nie jak w Wapster za smsa oraz WAP.