DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #319568  autor: artiszarik
 25 lut 2009, 08:27
Witam!
Otóż mam taki problem... nawalił mi wyświetlacz w tej komórce. Nie mam zamiaru go naprawiać, skoro bardziej opłaca mi się kupić nowy telefon, co też uczyniłem.

Problem jest tego typu, że wszystkie kontakty zostały w pamięci tel. a nie na karcie SIM
Czy mógłby mi ktoś napisać po kolei jak wchodzić w poszczególne menu, aby skopiować kontakty na kartę SIM? Byłbym bardzo wdzięczny.

P.S Skopiowanie kontaktów przez kabel do komputera nic mi nie da, bo nowy telefon to inny model ;(

 #319594  autor: elrond
 25 lut 2009, 12:08
artiszarik pisze:Problem jest tego typu, że wszystkie kontakty zostały w pamięci tel. a nie na karcie SIM
Czy mógłby mi ktoś napisać po kolei jak wchodzić w poszczególne menu, aby skopiować kontakty na kartę SIM? Byłbym bardzo wdzięczny.
Telefon odsunięty, klawiatura odblokowania. Mój E250 jest z Plusa.
->Lewy funkcyjny (wejście do menu) -> i teraz wpisuj cyfry w takiej kolejnosci -> 2,8,2,2 -> lewy funkcyjny -> i OK. Zaczekaj chwile i powinno sie pokopiować.

 #319690  autor: Spiite
 25 lut 2009, 22:32
Mój brat ma e250 z Orange i opis elrond-a, dobrze prowadzi.