DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #259964  autor: Jedrker
 04 kwie 2008, 12:12
Witam.
Moja mama kupowała telefon e250 w abonamencie Orange rok temu.
Więc telefon posiada jeszcze rok gwarancji.
Od wczoraj ma problem z wyświetlaczem, zrobił się cały biały, jedyne co pomaga, to wyłączenie i włączenie telefonu, ale coraz częściej pojawia się biały ekran.
Co się dzieje ?
Czy to coś z taśmą ?

 #262847  autor: wassssuuuup
 20 kwie 2008, 19:37
Oj to jest możliwe. Miałem tego samsunga właśnie przez około rok i też miałem biały ekran...bo taśma sie przetarła. Przed tą awarią aparat robił mi zdjęcia przybierając kolory tęczy :P i przestał mi działać głośnik. Jak koleś w serwisie poźniej mi pokazał tą taśmę to się dziwiłem, że trzymała się ona jeszcze w całości :D koszt naprawy to około 60 zł...dodam, że ten telefon jest strasznie awaryjny bo w tym samym czasie nie łączyło mi wejście do ładowarki. Zmieniłem telefon na SE i teraz jestem bardzo zadowolony ;)

Trudno Ci być sobą? Na ludzi się otwórz. Wiem, że może to być dla Ciebie najdłuższa podróż.

 #265765  autor: zagubiona
 11 maja 2008, 23:48
Miałąm to samo z samsungiem e250 . Oddalam go na gwarancje i powiedzieli mi,ze tasma mi spadla, zalozyli ja i dzialal dalej.. Mialam z nim w zasadzie pelno problemow. tak jak koledze wyzej popsul mi sie glosnik - tak charczal i po sdzien dzis zostal nie naprawiony, pozniej bateria pokazywala,ze caly czas sie laduje.. i podlaczajac telefon do ladowarki nie ladowal sie w ogole, sam mi sie wylaczal, teraz jak czasem zdarzy mi sie go urzyc to np. wibracje nie dzialaja albo jak ktos dzwoni to nie slysze tej osoby.. Dzis mam SAMSUNGA J600e i jak na razie problemow z nim nie mam :):):)

.. złodzieje ! strzeszcie się !!!
kiedyś Was znajdę.....