DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #256249  autor: Jermin
 14 mar 2008, 17:56
Kupiłem w Plusie dwa dni temu Samsunga E250. Niestety sygnał dźwiękowy przychdzących SMSów jest ledwo słyszalny. Przejrzałem całe menu i nie znalazłem sposobu na "pogłośnieie" sygnału SMS. Może ktoś wie jak to się robi?

AXX

 #256270  autor: user_delete3
 14 mar 2008, 20:35
W menu telefonu nie możesz zwiększyć głośności dźwięku sms. Ale możesz to zrobić w taki sposób:
wpisz *#8999*8378# otworzy sie tryb testowy potem testh/w->ustawienia dźwięku->IIS normalne->wzmacniacz słuchawkowy, ustaw wartość do 14.

 #256321  autor: Jermin
 14 mar 2008, 23:32
Niestety telefon zamiast cyfr 8378 wpisał ----, a po wysłaniu kodu pojawił się komunikat o treści "niedozwolone". Wydaje mi sie, że Plus nie potrafi wgrać softa. Ponadto telefon nie generuje sygnału "Strefa Plus" przed rozpoczęciem rozmowy. Konsultanci Plusa nie potrafili rozwiązać tego problemu. Poprzednio miałem Nokię 6020 i wszystko było OK. Jestem zawiedziony. Dziękuję serdecznie za próbę pomocy.

AXX

 #256323  autor: user_delete3
 14 mar 2008, 23:38
Jermin pisze:Niestety telefon zamiast cyfr 8378 wpisał ----
Właśnie przy wpisywaniu kodu na ekranie powinny się pokazać ----- , a nie cyfry. A tu masz dokładny filmik który pokazuje krok po kroku jak zwiększyć głośność sygnału sms http://pl.youtube.com/watch?v=VzDqYwAeI ... re=related

 #259546  autor: MoniakV
 01 kwie 2008, 18:03
Witam. Mam ten sam problem i skorzystałam z filmiku, mimo to nadal nic.. Nie chce mi się w ogole włączyć ten tryb tekstowy ;/ Była bym wdzieczna za pomoc ;>

 #259551  autor: Jermin
 01 kwie 2008, 18:34
MoniakV pisze:Witam. Mam ten sam problem i skorzystałam z filmiku, mimo to nadal nic.. Nie chce mi się w ogole włączyć ten tryb tekstowy ;/ Była bym wdzieczna za pomoc ;>
Pod tym filmikiem, po angielsku podobno jest komentarz, że najnowsze softy nie otwierają trybu tekstowego, także ta procedura jest bezskutecana. Ja już przyzwyczaiłem się do takiego sygnału, a nawet zmieniłem zdanie. Może jest on nawet lepszy, bo przychodzące SMSy nie zwracają uwagi otoczenia. A nie sposób ich nie odczytać, bo sygnał powtarzany jest co minutę. Pozdrawiam.

AXX

 #259554  autor: MoniakV
 01 kwie 2008, 18:51
Aaha. No osobiscie wolałabym głosniejszy, no ale trudno ;))
Dziekuje b. za odpowiedz.
Pozdrawiam