DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #229389  autor: mycha10
 24 paź 2007, 23:43
Hej,

Problem następujący: podczas rozmów następuje rozłączanie czasem po 15 minutach, czasem po kilku sekundach. Jest to strasznie irytujące. Czasem rozmawiając 5 minut rozłączy mnie 5 razy, czasem przez 20min ani razu. Zauważyłam, że problem nie tylko pojawia się w sytuacji kiedy ja dzwonie, również kiedy do mnie ktoś dzwoni. Co może być przyczyna? telefon czy sieć?
Troche więcej detali: posiadam samsunga e530, abonament w Orange

Pozdrawiam i z góry dzięki za odp.

mycha10

Wymoderowano


Przed założeniem tematu proszę poczytać tutaj. Poprawiłem.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2007, 08:37 przez mycha10, łącznie zmieniany 1 raz.

 #229391  autor: JayCee
 24 paź 2007, 23:52
Czy to się dzieje w jednej konkretnej lokalizacji? Czy sprawdzałeś SIM w innym telefonie?

 #229400  autor: mycha10
 25 paź 2007, 00:29
rozlaczanie zdarza sie wszedzie...a co do sim to jeszcze nie probowalam korzystac z tej karty w innym tel...zamierzam to wkrotce zrobic..jesli okaze sie ze w innym aparacie nie bedzie rozlaczac to wychodzi na to ze moj samsung nawala :? tylko dziwne byloby wtedy ze raz rozlacza po 2 sek. a czasem przez 20 min mozna spokojnie gadac

 #229451  autor: MADMAX
 25 paź 2007, 10:00
Telefon jest nowy czy używany? Jeśli używany mozliwe że ktoś już cos tam grzebał czego skutkiem może być nawet uszkodzona płyta główna (koszt naprawy nieopłacalny).
mycha10 pisze:tylko dziwne byloby wtedy ze raz rozlacza po 2 sek. a czasem przez 20 min mozna spokojnie gadac
Jeśli jest tak jak napisałem powyżej to niestety wcale nie musi to byc nienormalne.

Skąd: Toruń
Być może też prowadzisz niepoprawne politycznie lub niezgodne z obowiązującą doktryną rozmowy i Ojciec Dyrektor Cię rozłącza :mrgreen:
Przepraszam, musiałem to napisać... :lol:

JayCee pisze:sprawdzał
Raczej " -aś" , z kółeczka zwisa plusik ;)

Pozdrawiam