DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #190307  autor: Wąglik
 07 cze 2007, 20:11
Witam!

Może komuś się przyda modyfikowany soft do Samsunga E250. Link do niego poniżej.
Mod jest mojego autorstwa .

Wąglik mod totmod5.zip

Zastosowane zmiany w sofcie:

1. Pozmieniałem standartowe teksty w telefonie, oto kilka przykładów:

Bateria rozładowana - Jestem głodna...
Ładowanie - Karmienie...
Bateria naładowana - Dziękuję, już jestem najedzona..
Zrób zdjęcie - Cyknij foto
Nagraj film - Nagraj filma
Działania sieci - Sekundkę.. Kotek...
I jeszcze kilka innych.. sam już nie pamietam które..

2. Wgrałem polski słownik T9, ale bez polskich ogonków

3. Kolorowe wskaźniki zasięgu i baterii.. od czerwonego do zielonego i niebieskiego..

4. Usunąłem logo operatora przy włączeniu telefonu, umieściłem tapetę z nazwą moda..

5. Zastosowałem ponizsze patche:

- usunięcie tła pod datą i czasem

- podswietlenie w javie gasnie podczas korzystania z GPRS (po braku aktywnosci uzytkownika)- przydatne przy korzystaniu z EraGG !

- po odebraniu połaczenia w czasie dzialania aplikacji, nie wyswietla sie okienko 'Powrocic do gry', tylko od razu wraca.

- przesuniete powiadomienie o minucie polaczenia na 55 sekunde

- jezeli jest ustawiona opcja wibra przed dzwonkiem, to wibruje tylko raz a nie jak bylo do tej pory 3 razy

- usunięcie tekstu "Warunkowo" przy połączeniu.

- glosnomowiacy bez potwierdzenia

- usunięcie okna "Niezbeda odpowiedz na wiadomosc" - Te okno wyskakuje w zaleznosci od operatora.

- przesunięcie folderu z muzyką na kartę pamieci

- usuwanie SMS jednym przyciskiem bez potwierdzania

- Pod przyciskiem "ok" główne menu a nie internet

- Szybkie włączanie i wyłączanie bluetooth za pomocą osobistego menu pod strzałką w górę

- Przełączanie piosenek w odtwarzaczu za pomocą przycisku w słuchawkach

- Usunięcie DRM

- Przy zsunieciu telefonu nie pyta czy zablokować klawiaturę

- Usuniecie niepotrzebnych języków

- Usunięcie tła pod datą

6. Patche radio bez słuchawek i zapisywanie fotek od razu na kartę są bez sensu, bo radio nie wykrywa zadnej stacji, a to od fotek nie działa - pomimo napisania takiego patcha... dlatego ich nie ma w moim sofcie i nie będzie.. O inne prosze pytać to wgram na życzenie..

Soft działa na 100%, wgrywałem to już ze 100 razy z różnymi poprawkami...Zrobiony jest w oparciu o soft E250XEFL1... i aby mieć język polski w menu języków wybieramy angielski... bo to pod nim jest ukryty polski.. bo standartowo w tej wersji nie ma polskiego...

Jak wgrać soft do telefonu znajdziesz na jakimś forum poświęconym samsungom.. polecam samsung-mobile.pl

Zainteresowanym z Białegostoku i Wysokiego Maz. mogę wgrać soft... ale o tym w dziale Kupię/Sprzedam