DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #181251  autor: elrond
 08 maja 2007, 16:30
Witam!

Zastanawiam się nad kupnem tego telefonu i dlatego proszę o opinie użytkowników tejże słuchawki. Chodzi mi głównie o wykonanie, system rozsuwania, baterię, własne spostrzeżenia, trzymanie zasięgu, muzykę, karty pamieci.
I jakby ktoś miał informacje o jego wadliwości, czy często odwiedza seriws? Z góry dzięki za wypowiedzi.

 #181256  autor: Neutrine Ray
 08 maja 2007, 16:39
Mimo ze bardzo dlugo na rynku nie jest to z tego co widze, uzytkownicy nie skarza sie, ani na wady sprzetowe ani programowe. E250 tzryma wysoki poziom niezawodnosci.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #181257  autor: babeo
 08 maja 2007, 16:40
Takie opinie zostały zawarte w tym TEMACIE

 #181274  autor: elrond
 08 maja 2007, 17:05
babeo: czytałem tamten temat i albo sie w nim spierają na temat wiarygodności i jakości testu tego telefonu, albo wypowiedzi co do opini są porozrzucane i trudno z nich wyciągnąć jakiś konkretny sens. Więc, ze względu na porządek pomyslałem żeby założyc nowy wątek, tylko i wyłącznie o opiniach.
Więc... ma ktoś się jeszcze ochotę wypowiedzieć? :-)

 #182025  autor: lizard
 10 maja 2007, 19:28
Muzyka jest czysta tylko przez słuchawki, jak wlaczysz głośnik niejest tak zle jednak moglo byc lepiej.
Wykonana jest dobrze, ja dbam o telefony więc nie mam zadnych rys :) .
Rozsuwa się bez problemu, tylko raz mi się zdarzyło, że dostał mi się tem piasek, jednak po długim rozsuwaniu i wsuwaniu było ok. Bateria trzyma od 2 dni do 4. Zasięg jest dość dobry. Muzyka jest dobra, ale tylko przez słuchawki przez głośnik jest troszkę gorzej. Mam kartę pamięci Sandisk 512 i chodzi bez zarzutów. Mam go krótko (ok. 3miesięcy)i nic sie z nim nie dzialo i ani razu sie nie zawiesil. :D

i jestem z niego zadowolona szczególnie od kiedy mam karte pamieci :-D

 #182051  autor: babeo
 10 maja 2007, 20:14
lizard pisze:Rozsuwa się bez problemu, tylko raz mi się zdarzyło, że dostał mi się tem piasek, jednak po długim rozsuwaniu i wsuwaniu było ok.
A pojawiły się jakieś luzy?

 #182888  autor: lizard
 13 maja 2007, 14:21
Nie nic sie nie pojawiło ;)

 #182892  autor: babeo
 13 maja 2007, 14:26
lizard, a takie może dzwone pytanie. Czy jak nosisz telefon w kieszeni to czy szyny się brudzą?

 #183220  autor: lizard
 14 maja 2007, 17:19
Nie, raz tylko telefon był brudny jak miałam coś klejącego w kieszeni, ale wilgotną szmatką wszystko bez problemowo zeszło....można powiedzieć "jak po maśle" :mrgreen:

A szyny ani razu mi się nie pobrudziły ;-)

 #185645  autor: elrond
 22 maja 2007, 22:17
To ja może odświeże wątek, bo nasówa mi sie kolejne pytanie do użytkowników E250.
Czy Java ma dostęp do Bluetooth?
No i ostatnio zauważyłem że Era uruchomiła EraGG na tegoż Samsunga? Jak ktoś próbował to niech się podzieli wrażeniami? :-)
Pozdrawiam!

 #185652  autor: babeo
 22 maja 2007, 22:34
elrond pisze:Czy Java ma dostęp do Bluetooth?
Pliki javy możesz przeslać sobie od kogoś, ale ich nie zainstalujesz, czyli możesz zgrać sobie od kogoś instalkę przez BT, w domu zgrać ją na kompa i dopiero z komputerka ją zainstalować.

 #185831  autor: elrond
 23 maja 2007, 19:00
Babeo, właściwie to chodziło mi o taki dostęp Javy do Bluetooth, dzieki któremu bedzie mozliwe, np przesyłanie wiadomosci do innych ludzi z Sinozębym. To sie chyba bluejacking nazywa ale nie mam na myśli tej jego SZKODLIWEJ odmiany tylko zabawe.