DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
 #108524  autor: wendzior
 24 wrz 2006, 20:10
chcialbym poznac wasze zdanie na temat muzyki pop. wg mnie jest to badziewie 1-szego stopnia. jak slysze jakas wypudrowana blondyna, ktorej głos jest robiony na syntezatorze a jej piosenki lecą 10 razy dziennie w kazdej stacji tv i fm, to poprostu zbiera mi sie na (niewazne co :D) ostatnio nie lubie tez polskiej muzyki nie wzgledu na jezyk tylko ogolną jakość. jedyne dobre zespoly z pl to myslovitz, pfk i k44. ale i tak przy innych zagranicznych zespolach wypadaja słabo (oprocz myslovitz, bo tylko oni z w/w istnieją na rynku zagranicznym, a i ich muzyka jest najlepsza) nie mowie ze zagraniczny pop jest lepszy :P - paris hilton :smt005 kelly klarkson :smt005 i.t.d. tez są słabe. moze i niektorzy umią spiewac, ale piosenki za malo sie od siebie roznią. ja wogole nie slucham popu - wole alternatywny rock i muzyke elektroniczną (nie techno :D)

 #108525  autor: przemek910
 24 wrz 2006, 20:12
wendzior pisze:jak slysze jakas wypudrowana blondyna, ktorej głos jest robiony na syntezatorze a jej piosenki lecą 10 razy dziennie w kazdej stacji tv i fm,
No wiesz... Nie wszystkie piosenki są w stylu "Mandaryna" ;-)
Są też dobrze wykonane piosenki.

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #108532  autor: Klusek
 24 wrz 2006, 20:20
kin pisze:
wendzior pisze:jak slysze jakas wypudrowana blondyna, ktorej głos jest robiony na syntezatorze a jej piosenki lecą 10 razy dziennie w kazdej stacji tv i fm,
No wiesz... Nie wszystkie piosenki są w stylu "Mandaryna" ;-)
Są też dobrze wykonane piosenki.
A poza tym gusta są różne a o gustach się nie dyskutuje :)

Obrazek
Obrazek

 #108534  autor: Frasio
 24 wrz 2006, 20:27
Dużo jest w tym racji, ale też zależy, od piosenki, piosenkarki.

Pamiętacie okupnik?
Jej głos podobny do rechotu żaby.
Obleśne zrobione.

Wendzior większość to badziew, ale nie wszyscy, to madonna, mandaryna czy paris hilton.


P.S.: I tak red hot chili peppers rządzą.
Ja najbardziej lubię, rock, alternatywę, ewentualnie coś z funku.

Obrazek

 #108537  autor: przemek910
 24 wrz 2006, 20:41
Klusek pisze: A poza tym gusta są różne a o gustach się nie dyskutuje :)
Słuchasz mandaryny?

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #108538  autor: Klusek
 24 wrz 2006, 20:43
Nie, ale to nie znaczy, że muszę zaraz na nią bluzgać :)

Obrazek
Obrazek

 #108543  autor: kalin
 24 wrz 2006, 20:59
Frasio pisze:Wendzior większość to badziew, ale nie wszyscy, to madonna, mandaryna czy paris hilton.
Ty porownujesz Madonne do Mandaryny i Paris Hilron czy mi sie tylko wydaje? :shock:

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #108645  autor: Rogal
 24 wrz 2006, 23:38
za muzyką POP nie przepadam bo mi się kojarzy z Orange :lol: a z Mandaryny lubie się posmiać :mrgreen:

 #109124  autor: Matek
 26 wrz 2006, 12:42
Mi tam sie podoba muzyka pop, naprzykład fajny jest kawałek Elize "Into your system" :)

 #109345  autor: oprych
 27 wrz 2006, 00:45
Ja kiedyś lubiałem Myslovitz, zwłaszcza ich pierwsze płyty i takie piosenki jak uciekinier, zamiana, historia pewnej znajomości-chyba tak się to nazywało, alexander itd. Natomiast ich nowa piosenka lansowana w radiu jak i album to jakaś pomyłka jak dla mnie

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #109570  autor: Forest
 27 wrz 2006, 23:15
Ja nie lubie POPu i nie wazne kto spiewa :lol:

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #109584  autor: oprych
 28 wrz 2006, 01:02
a co? pewnie metal?

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #109723  autor: Forest
 28 wrz 2006, 19:32
oprych pisze:a co? pewnie metal?
Wyczytales to z mojego avatarka? :lol: Nie nie lubie metalu tak samo jak popu. Nie mam typu muzyki tylko slucham roznej muzy ale porzadnej, np. Enigma, Royksopp, Era, Moby, Katie Melua, Enya (ale niektore zarabiste remixy :wink: ) Deep Forest i duzo duzo innej fajnej muzy.
A muzyka to moja pasja i nie lubie jak robi sie z niej gruby biznes...

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #109728  autor: kalin
 28 wrz 2006, 19:56
oprych pisze:a co? pewnie metal?
Ja slucham i nie wiem jak mam rozumiec Twoj post.

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #109739  autor: Forest
 28 wrz 2006, 20:32
kalin pisze:
oprych pisze:a co? pewnie metal?
Ja slucham i nie wiem jak mam rozumiec Twoj post.
Wiec wlasnie. Przeciez kazdy slucha to co lubi :)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #109749  autor: oprych
 28 wrz 2006, 20:58
Bo tak jak pisał body wywnioskowałem to z jego avatara, wiec nie wiem o co tu się burzyć, Enigmę tez lubię, mam nawet pare ich albumów jednak jakoś najbardziej przypadł mi do gustu kawałek The Roundabout oraz Return to innocence, napewno znasz

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #109767  autor: kalin
 28 wrz 2006, 21:37
Pytalem z ciekawosci :wink:

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #109770  autor: oprych
 28 wrz 2006, 21:40
a tak na marginesie lubię niektóre metalowe zespoły jak i mocniejsze brzmienia, np. Moonspell a szczególnie norweski metal tzw. Viking metal, czyli np. Vintersorg, otyg storm itp, mówi Ci to coś?

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #109867  autor: kalin
 29 wrz 2006, 07:26
Tylko Moonspell i Vintersorg.

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #110050  autor: Tragedya
 29 wrz 2006, 19:43
body pisze:
oprych pisze:a co? pewnie metal?
Wyczytales to z mojego avatarka? :lol: Nie nie lubie metalu tak samo jak popu. Nie mam typu muzyki tylko slucham roznej muzy ale porzadnej, np. Enigma, Royksopp, Era, Moby, Katie Melua, Enya (ale niektore zarabiste remixy :wink: ) Deep Forest i duzo duzo innej fajnej muzy.
A muzyka to moja pasja i nie lubie jak robi sie z niej gruby biznes...
Pewnie chodzilo o tym, ze body jest lewackim scierwem sluchajacym metalu ;)
Hymmm zwlaszcza A w koleczku swiadczy o tym ze metalu slucha :P