DAJ CYNK
  • Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
  • Strona 2 z 22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22

 #381743  autor: roni_
 20 sty 2010, 13:29
A był ktoś na Parnassusie, albo nowym Sherlocku?

 #381751  autor: thonka
 20 sty 2010, 14:16
bylem na Epoce lodowcowej 3d w systemie dolby 3d, i oczy az mnie bolaly od tego... dlatego tez Avatara obejrzalem wczoraj w normalnej wersji.
po za bardzo dobrym wykonaniem niestety film strasznie przewidywalny. no i obowiazkowo watek milosny i happy end. jak dla mnie troche przekolorowane.

choc od czasu Wladcy Pierscieni czekalem na cos z dobrymi efektami, a Transformersi jakos mnie nie przekonywali.

imax do mnie nie przemawia.
technologia tego jest juz stara. proporcje ekranu 3:4 (choc spotykalem 2:3), glosniki za ekranem. jedyna zaleta to wielkosc ekranu i jego wkleslosc, co poteguje efekt 3d.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #381753  autor: aizo
 20 sty 2010, 14:27
roni_ pisze:Sherlocku?
Film ponoć ok.Ja jeszcze nie widziałem ale mam zamiar w najbliższym czasie
thonka pisze:max do mnie nie przemawia.
technologia tego jest juz stara
Pokaż mi lepszą w Polsce.
thonka pisze:3d, i oczy az mnie bolaly od tego
Nom wiadomo ze to cos innego i każdy może być wrażliwy na to. Ale jak chodzi o EPokę wiele osob narzekało na 3d.

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #381758  autor: grzesio wypizd
 20 sty 2010, 14:48
na parnassusa czekam juz od konca lata. mam juz nawet jakas wersje na kompie ale nie wiem czy chce w takiej wersji ogladac.
jak widzialem trailer to chyba jednak chcialbym to zobaczyc w kinie.

ze swojej strony polecam dom zly. dla mnie rewelacja. szczegolnie koncowka. ten rezyser dorobil sie juz swojego stylu i moim zdaniem wyrasta na jednego z najlepszych polskich rezyserow.
jak ktos jeszcze nie widzial wojny polsko-ruskiej to tez polecam ale tu dalbym ogranicznie <30lat.
widzialem tez niedawno 2 dobre dramaty;

a moment to remember - film koreanski. moim zdaniem poruszy nawet najwiekszego twardziela. poczatkowo wydaje sie nudny i nie wiadomo w ogole jaki jest glowny watek. oglada sie go jak film obyczajowy czy romans ale potem sie zaczyna robic smutno. fajnie jakby go ktos obejrzal zanim przeczyta opis tego filmu

black - indyjskie kino ale daleko mu do 'bollywood'. tez poruszajacy.

no i jeszcze bekarci wojny - fajnie sie oglada. nie potrafie podac ani jednego powodu ale bardzo mi sie podobal i powiem szczerze ze chcialem jeszcze!

pozdrawiam

 #381864  autor: vinc
 20 sty 2010, 22:01
W końcu znalazłem czas by wybrać się do kina :-) wybór padł na film pod tytułem: "Wszystko, co kocham". To trzeba zobaczyć. Polecam.

Obrazek

 #381929  autor: elrond
 21 sty 2010, 08:47
vinc pisze:W końcu znalazłem czas by wybrać się do kina wybór padł na film pod tytułem: "Wszystko, co kocham". To trzeba zobaczyć. Polecam.
Aktualnie czekam na ten film u siebie w mieście. Ponoć bardzo dobre kreacje polskiej młodzieży aktorskiej...

Z tego co widziałem ostatnio polecam dla każdego kto jest związany z Podkarpaciem - Wino Truskawkowe. Naprawdę magiczny film, wspaniałe widoki moich rodzinnych stron, momentami trochę przerysowana rzeczywistość, ale jeden z lepszych jakie ostatnio widziałem, choć wiem, że nie każdemu podejdzie...

Sierota - dawno nie widziałem dość dobrego thrillera i oto jest! Świetna rola dziewczynki grającej główną bohaterkę. Jak na tego typu film to dość ciekawa historia. No i przerażający dzieciak :wink:

Piątek 13-ego - radziłbym sobie odpuścić. To już widzieliśmy setki razy, nic nowego i okropne zakończenie...

Nieproszeni Goście (The Uninvited) - thriller z lekkimi elementami horroru, ciekawa historia choć dla wielbicieli gatunku - prawdopodobnie dość przewidywalna. Ogląda się nie najgorzej.

 #382028  autor: Xy
 21 sty 2010, 19:25
Został mi polecony film http://www.filmweb.pl/f243760/Hell,2006 Oraz kino skandynawskie. Mam zamiar zacząć zbierać filmy i zorganizować sobie duuuży seans :) Kilka filmów polecanych na innym forum: http://forum.pclab.pl/t351569.html

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #382033  autor: vinc
 21 sty 2010, 19:49
elrond pisze:vinc napisał/a:
W końcu znalazłem czas by wybrać się do kina wybór padł na film pod tytułem: "Wszystko, co kocham". To trzeba zobaczyć. Polecam.


Aktualnie czekam na ten film u siebie w mieście. Ponoć bardzo dobre kreacje polskiej młodzieży aktorskiej...
Dokładnie. Zaznaczam, że reklamówki nie oddają całkowicie klimatu i charakteru tego filmu.

Obrazek

 #382117  autor: roni_
 22 sty 2010, 10:31
Byłem wczoraj na Sherlocku. Taki... amerykański strasznie. I momentami z Indianą Jonesem mi się bardzo kojarzył.
Ale nie zmienia to faktu, że bardzo przyjemnie się go ogląda. Po proste dobre kino przygodowe z ciekawie wykreowanymi postaciami i świetną pracą kamery.
Zdecydowanie polecam.

Natomiast jeśli chodzi o Parnassusa to dowiedziałem się, że nie będzie wyświetlany w Rzeszowskim Heliosie :/ A przynajmniej nie w najbliższym czasie. Przyznam szczerze, że zszokowało mnie to trochę. Ktoś podejrzewa jaki jest tego powód?

 #382123  autor: aizo
 22 sty 2010, 10:57
thonka pisze:Sierota - dawno nie widziałem dość dobrego thrillera i oto jest! Świetna rola dziewczynki grającej główną bohaterkę. Jak na tego typu film to dość ciekawa historia. No i przerażający dzieciak :wink:
Film byl by ok gdyby nie sama końcówka. I nie chodzi mi tutaj o wyjaśnienie o co chodzi a końcowe ,,załatwienie sprawy,,Nie moge napisać wprost bo nie chce komuś zepsuć filmu.

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #382124  autor: jablo
 22 sty 2010, 11:11
Ja widziałem Sherlocka i polecam. Film fajnie zrealizowany. Dodam, że fajnym pomysłem jest połączenie sherlocka używającego logiki i pięści. Podobał mi się Londyn w tym filmie, brudny i mroczny. No i muzyka...

 #382166  autor: thonka
 22 sty 2010, 15:39
roni_ pewnie dystrybutor mial ograniczona ilosc kopii na kraj.. z 26 kin heliosa nie ma tego filmu w 16 kinach w tym wlasnie w Rzeszowie, Lodzi, Opolu, Sosnowcu, Szczecnie i jeszcze kilku wiekszych miastach.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #382219  autor: vinc
 22 sty 2010, 21:07
jablo pisze:Dodam, że fajnym pomysłem jest połączenie sherlocka używającego logiki i pięści.
Logiki i pięści tak, ale by popisywał się kung-fu :lol:

Obrazek

 #382844  autor: Lotu
 25 sty 2010, 10:26
aizo pisze:thonka napisał/a:
Sierota - dawno nie widziałem dość dobrego thrillera i oto jest! Świetna rola dziewczynki grającej główną bohaterkę. Jak na tego typu film to dość ciekawa historia. No i przerażający dzieciak


Film byl by ok gdyby nie sama końcówka. I nie chodzi mi tutaj o wyjaśnienie o co chodzi a końcowe ,,załatwienie sprawy,,Nie moge napisać wprost bo nie chce komuś zepsuć filmu.
Według mnie świetny film. Zaskakujący, nawet dla widza, który zwraca uwagę na wszystkie szczegóły. Końcówka też całkiem w porządku moim zdaniem.

 #382871  autor: aizo
 25 sty 2010, 12:24
Lotu,

Według mnie świetny film. Zaskakujący, nawet dla widza, który zwraca uwagę na wszystkie szczegóły. Końcówka też całkiem w porządku moim zdaniem.

Pisałem sama końcówka jest ok. Jeśli chodzi o wyjaśnienie co, czemu i dlaczego.
Chodzi mi końcową scene walki w jaki sposób to bylo przedstawione.Jak z filmu z lat 90. Nie mogę napisać więcej bo nie chce zdradzać o co kaman w filmie

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #383090  autor: Lotu
 26 sty 2010, 08:35
aizo pisze:Chodzi mi końcową scene walki w jaki sposób to bylo przedstawione.Jak z filmu z lat 90
Faktycznie trochę tak to wygląda. Akurat jednego momentu w scenie walki można było się spodziewać :D

 #389641  autor: Forest
 24 lut 2010, 18:37
Oglądał ktoś "Dystrykt 9"? Dziś wieczorem robię seans w domu i niewiem czego się spodziewać? :)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #389656  autor: thonka
 24 lut 2010, 19:24
film jest troche "inny". nie zeby byl zly, ale niektorym moze sie nie spodabac jego sposob realizacji.
nie bede pisac nic wiecej, bo moze popsuc odbior.
sam film podobal mi sie bardzo wlasnie za te swoja "innosc" i efekty ;) mzoe nie takie jak przyzwyczajono nas w transformersach czy innych takich, ale byly ok.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #389659  autor: marcinb
 24 lut 2010, 19:34
Obejrzałem w niedzielę "Autora widmo". Spodobał mi się. Lubię takie filmy.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM

 #389677  autor: orson_dzi
 24 lut 2010, 21:37
Dystrykt mi się podobał.
Właśnie przez tą inność. Całość jest zrobiona jak film dokumentalny. Efekty ładne. Całość miejscami ładnie klimatyczna. No i wątek miłosny też pierwsza klasa jak dla mnie ;) .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
  • Strona 2 z 22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22