DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
 #256252  autor: Btk_Tomas
 14 mar 2008, 18:20
Witam!
Na dłużej wyjeżdżam z Polski, konkretnie do Danii.
Chcę zabrać ze sobą zestaw do odbioru platformy cyfrowej. Doradźcie proszę co wybrać, Cyfrę +, N, czy Polsat Cyfrowy?

 #256253  autor: adiq1033
 14 mar 2008, 18:39
Sam korzystam obecnie z Cyfry + i powiem Ci, nic szczególnego. Owszem, obejrzałem kilka ciekawych filmów, lecz to co zapowiadano w reklamach, narobiło mi smaczku, a na chwilę obecną odczuwam pewien głód. Ostatnio z nudów zacząłem oglądać arabskie programy, natrafiłem nawet na telenowelę :-D

Przejrzyj oferty wszystkich dostawców i wybierz to co lubisz. Dostosuj pakiet do swoich potrzeb. Tu wg mnie przewagę ma telewizja "N", na którą coraz bardziej się napalam :P

 #256256  autor: Btk_Tomas
 14 mar 2008, 18:53
Zwłaszcza że teraz w N jest dobra promocja, przez 6 miechów pakiet filmowy za free,a przez następne 6 za 1 zl.

 #256265  autor: Prometo
 14 mar 2008, 19:48
Ja oglądam Cyfrę+ ze względu na dużą ilość piłki nożnej: liga angielska, liga hiszpańska, liga włoska, liga francuska, liga polska, dosyć często są premiery filmowe. Ale tak jak napisał adiq1033 wybierz taką platformę, która będzie Tobie najlepiej odpowiadała.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #352113  autor: zbychoo
 12 sie 2009, 22:43
to teraz znowu jest podobna promocja w nhdtv - wszystkie pakiety za 38 zł przez pół roku dla nowych abonentów. dla starych wymiana dekodera na ten z nagrywarką.