DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
 #191813  autor: Filip
 11 cze 2007, 21:20
Jak już zapewne wiecie kupiłem kartę 2 GB :rr: ale teraz jest problem bo nie mam jej specjalnie czym zapełnić, trudno zdefiniować jakiej muzyki słucham,dawajcie tutaj tytuły jak leci czego słuchacie ciekawego a ja jak mi się spodoba to Sobie pobiorę i wrzucę na telefon. I ewentualnie jakby nie było tych piosenek na wrzucie to bym prosił o podesłanie na e-mail,ale to już na PW ewentualnie napiszę z prośbą,z góry dzięki.

 #191818  autor: babeo
 11 cze 2007, 21:35
Gruby pisze:teraz jest problem bo nie mam jej specjalnie czym zapełnić
Proponuję dyskografię Milsa Davisa - na 100% 2GB to stanowczo za mało :lol: :-D

 #191822  autor: mation
 11 cze 2007, 21:50
lubie sluchac elektrycznych gitar. naprawde fajnie graja. jeszcze bloodhound gang na pewno ci sie spodoba. najlepiej przejrzyj tematy "czego teraz sluchasz" i "co dla ciebie zawsze bedzie hitem". tam mozna zobaczyc co podoba sie ludziom :)

 #191825  autor: pyp
 11 cze 2007, 21:57
Polecam 2PAC`A poprostu extra muzaa, ja zawsze sie przey niej relaksuje i wogule jak jestem wqrwiony to zawsze jej słucham !! Polecam w szcególności albumy: Greatest Hits z 1996 r, The Until Of the Time, oraz All Eyez Of Me.

Pozdrawiam - pYp

 #191827  autor: babeo
 11 cze 2007, 22:05
pyp pisze:wogule jak jestem wqrwiony
w ogóle jak jestem zdenerwowany to polecam : Rage Againt the Machine - ich pierwszy album o tutule tym samym co zespół.

 #191829  autor: JacekS
 11 cze 2007, 22:08
Jak wyzej polecam 2Paca szczegolnie utwor Hit'em Up a jeszcze dobre wedlug mnie sa:Jay-z feat. Laurin Hill - The city is mine , oraz polecam R.Kelly - Fiesta

 #191832  autor: kamil1221
 11 cze 2007, 22:11
Załatw sobie całą dyskografię HEY - ok. 800 mega:
- Fire,
- Heledore,
- Hey,
- Music, music,
- Sic,
- Ho,
- Pytajnik,
- Pytajnik -eng.
- Koncertowo - 2xCD,
- Echosystem,
- Karma.

 #191848  autor: b@sho
 11 cze 2007, 22:24
kamil1221 caly Hey nie jest fajny zwlaszcza najnowsza plyta to slabizna. w kapelech to mozna wymieniac a wymieniac, najpierw podaj Gruby jaki to ma byc typ muzy zebym tu nie wyskoczyl nie wiadomo z czym :mrgreen: widze ze temat jest w stylu dajemy wszystkim "pomogl" :mrgreen: :mrgreen:

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #191854  autor: Filip
 11 cze 2007, 22:29
A no dam wszystkim pomógł bo w końcu pomagają zapełniać te dwa giga... Narazie tam pare elektrycznych gitar pobrałem,jeszcze jakieś soundtracki z filmów mam także powolutku jutro jak będę mieć czas za pozostałymi sie rozejrzę i jak mi sie spodoba to pobiorę.
Nie ukrywam że najbardziej to w sumie lubię takie jakieś śmiechowe piosenki,albo takie życiowe a następnie to takie typu jak poniżej,te już pobrałem większość i są dla mnie dobre

DJ Walus - I Need Your Touch
Delano And Crockett - Missing (Delanos Vocal Mix)
v1r00z & T-Project - See It Again
Pakito - You Wanna Rock
MBrother vs. Kalwi & Remi - Imagination (Before Da Club Mix)
East Clubbers - My love
Pakito vs. David Kane - Club Sound
Max Farenthide vs. Mathew Libre - Move It
Mr Bronkz - Hey (Club Mix)
Pakito - Blue Moon City

 #191860  autor: b@sho
 11 cze 2007, 22:33
Gruby pisze:DJ Walus - I Need Your Touch
Delano And Crockett - Missing (Delanos Vocal Mix)
v1r00z & T-Project - See It Again
Pakito - You Wanna Rock
MBrother vs. Kalwi & Remi - Imagination (Before Da Club Mix)
East Clubbers - My love
Pakito vs. David Kane - Club Sound
Max Farenthide vs. Mathew Libre - Move It
Mr Bronkz - Hey (Club Mix)
Pakito - Blue Moon City
uuuu, to ja tu nie pomoge :mrgreen: taka muza to nie dla mnie :P
o mozesz sobie sciagnac skubikowskiego - wez go do buzi :mrgreen: to z tych do smiechu :wink: :mrgreen:

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #191872  autor: kamil1221
 11 cze 2007, 22:40
kamil1221 caly Hey nie jest fajny zwlaszcza najnowsza plyta to slabizna.
Ale tobie chodzi o płytę Echosystem czy najnowszą solową płytę Kasi Nosowskiej UniSexBlues ? - bo to 2 zupełnie inne style.

Na swoich solówkach Nosowska łączy style a na płytach Hey to wyłącznie alternativ rock.

Każdemu podoba się co innego – co dla Ciebie jest słabizną dla mnie może być dobra muzyką. Ja np. nie rozumiem jak można słuchać tego pseudo dyrygenta muzyki sakropolo – Rubika ?
O gustach się nie dyskutuje. :D

 #191876  autor: b@sho
 11 cze 2007, 22:45
kamil1221 pisze:Ale tobie chodzi o płytę Echosystem czy najnowszą solową płytę Kasi Nosowskiej UniSexBlues ? - bo to 2 zupełnie inne style.
echosystem slaby moim zdaniem jest, wole wczesniejsze dokonania zespolu w stylu utworu np. "list" a rubik to kiedys prowadzil program o grach jesli sie nie myle :mrgreen: :mrgreen:
a wracajac do tematu to np. republika :wink:

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #191888  autor: babeo
 11 cze 2007, 22:54
b@sho pisze:epublika
Dobrze mówi, dobrze bo głośno.

Dorzucam:

The Beatles
Pink Floyd
Yes

 #191893  autor: stanax
 11 cze 2007, 23:00
A jak Ci zostanie jeszcze z 200MB luzu to przywal jakiś koncert(film w mp4 lub 3GP) dla podstemplowania całości!

W razie czego pomogę w skonwertowaniu - repertuar monotematyczny( :wink: ): Genesis, Peter Gabriel, The Police, Yes, Jimi Hendrix, Steve Hackett, Sarah Brightman, A-ha, Tool
... z możliwością wysłania na maila (Interia)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2007, 23:25 przez stanax, łącznie zmieniany 3 razy.

 #191894  autor: Prometo
 11 cze 2007, 23:00
A ja od siebie

Lady Pank
Budka Suflera
Oddział Zamknięty
The Doors
Deep Purple
OMD

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #191899  autor: RafalM
 11 cze 2007, 23:03
Ja daję:
-Linkin Park
-P.O.D
-Deftones
-ATB
-Tiesto
-Prodigy
-Kult i Kazik (wszystkie jego projekty L Dópa, Buldog)
-Fall Out Boy
Naprawdę fajne zespoły. Grają skrajnie różne style muzyczne, ale je lubię. Mam nadzieję, że i Tobie się spodobają.

 #191902  autor: babeo
 11 cze 2007, 23:06
RafalM pisze:Kult i Kazik (wszystkie jego projekty L Dópa, Buldog)
:smt041

 #191916  autor: lookass
 11 cze 2007, 23:22
Ja dodam:
Depeche Mode
Alphaville
Scorpions
Red Hot Chili Peppers
Rammstein
Liquido
The Rolling Stones
Bon Jovi
R.E.M.
Europe

 #191952  autor: pyp
 12 cze 2007, 00:27
babeo pisze:Rage Againt the Machine - ich pierwszy album o tutule tym samym co zespół.
Co to wogule za rodzaj muzyki ??
jacenty1812 pisze:Jak wyzej polecam 2Paca szczegolnie utwor Hit'em Up a jeszcze dobre wedlug mnie sa:Jay-z feat. Laurin Hill - The city is mine , oraz polecam R.Kelly - Fiesta
No wkoncu jakas osoba która słucha cos naprawde konkretnego :D ( zartuje oczywiscie i o gustach sie nie dyskutuje ) A wogule te albumy co wymieniłem sa extra na maxxa wiec mi się wszystkie utwory podobaja... Tylko szkoda że wszystkich nie rozumiem :-(
Gruby pisze:DJ Walus - I Need Your Touch
Delano And Crockett - Missing (Delanos Vocal Mix)
v1r00z & T-Project - See It Again
Pakito - You Wanna Rock
MBrother vs. Kalwi & Remi - Imagination (Before Da Club Mix)
East Clubbers - My love
Pakito vs. David Kane - Club Sound
Max Farenthide vs. Mathew Libre - Move It
Mr Bronkz - Hey (Club Mix)
Pakito - Blue Moon City
lUps, lUps, lUps - sama łupaninka i to jeszcze w mixach... Nie dla mnie !!

Pozdrawiam - pYp

 #192141  autor: Filip
 12 cze 2007, 20:12
Nie wszystkie piosenki są dla mnie,ale dzięki że tu piszecie. Jeszcze może piszcie tytuły waszych ulubionych piosenek bo jak muszę przesłuchiwać wszystkie to troszkę długo...