DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.

 #131239  autor: Forest
 08 gru 2006, 23:52
Słucha jeszcze ktoś tego techno? :lol: Dla mnie to jest porównywalne z disco polo, chociaż nawet disco polo lepsze bo narobiło kupe dobrych przebojów na kupe lat :)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #131257  autor: Kaczy
 09 gru 2006, 00:54
To chyba już kiedyś było na forum.

A kolesie z koneserami mają tyle wspólnego co jacyś kolesie pijący w bramie wino (vel. koneser trunków).
Ja mogę siebie uznać za konesera techno (house`u). Lubię chodzić na imprezy i po prostu słuchać tej muzy. Sprawia mi to przyjemność i wyzwala pozytywne emocje. A co ważne napędza mnie do przemyśleń. Niby ciężki bit, ale można przy tym wiele rzeczy przemyśleć :)

...::: Made for loneliness :::...

 #131281  autor: oprych
 09 gru 2006, 02:16
Ja nie lubię tego rodzaju muzyki, nie wiem też jak może on składniać do przemyśleń, cały czas ten sam rytm i czasami jeszcze w niektórych kawałkach jakieś wokalne popiskiwanie jak w linku autorki, czy też piosenkach scootera, czy jak to się tam pisze...

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #131341  autor: Forest
 09 gru 2006, 12:40
Nie mam nic przeciwko fanom takie czegos :] Ale niech nikt nie nazywa tego muzyka. Niech sie nazywa poprostu... techno ;-)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #131362  autor: babeo
 09 gru 2006, 13:40
body pisze:Ale niech nikt nie nazywa tego muzyka. Niech sie nazywa poprostu... techno ;-)
techno to nie muzyka, dobre :mrgreen:

 #131479  autor: oprych
 09 gru 2006, 18:59
Jeśli nie muzyka, to może dosyć kontrowersyjna sztuka? :lol:

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #131482  autor: Forest
 09 gru 2006, 19:10
oprych pisze:Jeśli nie muzyka, to może dosyć kontrowersyjna sztuka? :lol:
rzemieślnicza sztuka :D

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #131486  autor: orB
 09 gru 2006, 19:56
Jako moderator apeluję o tolerancję na forum :!: :mrgreen:

Sam za konesera techno się nie uważam(nie słucham, nie lubię), choć tak jak @Kaczy słucham house'u(ale wyłącznie do niego się nie ograniczam).
House może do przemyśleń nie jest idealną muzyką, ale do zabawy w klubach jak najbardziej.

ps. A że ktoś jest 'dryntwy', bawić się nie umie, to z zazdrości że ktoś idzie do klubu i się dobrze bawi, tworzy później takie kwiatki jak ten w pierwszym poście (coś marna ta moja prowokacja :lol: )

 #131489  autor: Forest
 09 gru 2006, 20:22
Ja kiedys tez tego techno sluchalem ;) Ale juz mi sie ta bombanina znudzila :P Co za duzo to nie zdrowo ;) Chociaz przyznam sie, ze nie raz jeszcze zdazy mi sie posluchac kilku dobrych wykonawcow takich jak Tiesto czy Blank&Jones ale oni cos jeszcze soba reprezentuja ;-)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #131496  autor: Kaczy
 09 gru 2006, 21:01
orB pisze:House może do przemyśleń nie jest idealną muzyką, ale do zabawy w klubach jak najbardziej.
Czyżby tylko mnie taka muzyka relaksowała i wprowadzała w nostalgię? ;)
Zawsze jak słucham takiej muzy wspominam wakacje, morze i imprezy nadomorskie (Mielno, Sunrise Festuval). To są niezapomniane imprezy.

...::: Made for loneliness :::...

 #131823  autor: RobertX
 10 gru 2006, 22:32
Kaczy pisze:Czyżby tylko mnie taka muzyka relaksowała i wprowadzała w nostalgię?
chyba tak ;) hehehe Ja tam ta muzyke z klubami kojarze, ehhh a imprezy w tych klubach z mysleniem nie maja wiele wspolnego... hehehe no moze jak nastepnego dnia czlowiek stara sie przypomniec co robil ;) nie zrelaksowalbym sie przy tej muzie...

A wracajac do tematu to ja tez za techno nie przepadam, a ci ludzie w bialych rekawiczkach rozsmieszaja mnie do lez :-D

 #131852  autor: oprych
 10 gru 2006, 23:54
Mnie takie imprezy z blacharami się kojarzą i często z zaćpanymi typami :?
A białe rękawiczki :lol: a jeszce o gwizdkach zapomnieliście :-D

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #131885  autor: Rogal
 11 gru 2006, 03:04
Techno nie lubię i nie słucham, 99% Hip-Hop a 1% Rock :wink:

 #132162  autor: daniel
 12 gru 2006, 10:44
r'n'b ^^

Lights are blinding my eyes...

 #132174  autor: frgt/10
 12 gru 2006, 11:08
Kaczy pisze:Czyżby tylko mnie taka muzyka relaksowała i wprowadzała w nostalgię? ;)
Nie obraź się, ale dla mnie to jest muzyka do prasowania koszuli ;) No i racja - potrafi wprowadzić w nostalgię. Zdecydowanie Progressive Rock > cała reszta ;)

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=292477#292477

 #154177  autor: Vojteck
 17 lut 2007, 13:45
frgt/10 pisze:Nie obraź się, ale dla mnie to jest muzyka do prasowania koszuli
Mój kolega mówił, że przy takiej muzyce to może conajwyżej ziemniaki obierać, a teraz (mineło już parę miesęcy) sam tego słucha. 8)

Każdy czuje się ważny g(ł)oniąc szczeście

 #168798  autor: MADMAX
 01 kwie 2007, 11:55
body pisze: Chociaz przyznam sie, ze nie raz jeszcze zdazy mi sie posluchac kilku dobrych wykonawcow takich jak Tiesto czy Blank&Jones ale oni cos jeszcze soba reprezentuja
:lol:
Wybacz, że się uśmiałęm ale oni nie są "dobrymi wykonawcami" a przynajmniej nie dla mnie.

Jeśli o zalinkowany film chodzi to te "techno" zwie się jak na me ucho "happy hardcore" i generalnie szału w PL ten odłam nie zrobił - bardziej już w niemczech :)
Więc teraz możecie się z nich pośmiać :-D

Gdzieś w sieci (nie chce mi się szukać) jest jakaś stronka fanów DJ HAZEL'a, (jeśli ktoś wie o kogo chodzi ;) ) - to jest dopiero OBCIACH na całego :mrgreen:

EDIT:
Już znalazłem - miłego oglądania :D
http://www.djhazel.com/more/gfx/

:lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam

 #168799  autor: Forest
 01 kwie 2007, 11:58
CYBER pisze:Wybacz, że się uśmiałęm ale oni nie są "dobrymi wykonawcami" a przynajmniej nie dla mnie.
Dla mnie są.

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB