DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.

 #130852  autor: RobertX
 07 gru 2006, 15:11
"Limit możliwych połączeń dla kraju (Poland) jest obecnie wyczerpany. Prosimy spróbować ponownie za kilka godzin " Hehe

 #130948  autor: oprych
 07 gru 2006, 23:42
Chyba nie ten dział, zresztą nei wiem wogóle do jakiego działu coś takiego wsadzić, może najlepiej HP?

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #131000  autor: Kaczy
 08 gru 2006, 11:44
Temat przeniesiony do działu Muzyka i film. W końcu dzwonki są uniwersalne i będą działały na wielu komórkach, nie tylko Nokii.

Ps. A jaki status prawny mają owe piosenki? Mam nadzieje, że nie łamią praw autorskich ;)

...::: Made for loneliness :::...

 #131001  autor: frgt/10
 08 gru 2006, 11:50
Kaczy pisze:Ps. A jaki status prawny mają owe piosenki? Mam nadzieje, że nie łamią praw autorskich ;)


wg. polskiego prawa posiadanie mp3 nie jest przestępstwem (jeśli ma się na nie licencję - a ta przecież każdy ma prawda ;)) natomiast rozprowadzanie ich już jest. Dlatego organy ścigania nie łapią za posiadanie mp3 bo przecież każdy posiadacz mp3 playera powinien iść do więzienia :)

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=292477#292477