DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #110630  autor: Liper
 01 paź 2006, 19:54
mam samsunga x640
kupilem kabel na allegro,
program jaki uzywam to mobiledit

wzucam plik amr, ktory sam zrobilem, i nie chodzi, no nie chodzi poprostu nie chodzi, nie widzi jaki to typ pliku, nie wie ile zajmuje i nie chodzi, szlag mnie trafia juz :|


plik konwertowalem audio commanderem, co zrobic ? :(


a jest jakis soft czy cos zeby chodzily na tym telefonie mp3 ?

i jak zrobic zeby jak ktos do mnie dzowni byl dzwonek i wibracja na raz ! nie ma takiej opcji w moim sofcie, jest tylko , sam dzwonek, sama wibracja ,sama lampka , najpierw wibracja a potem dzwonek !

wrr ...
Ostatnio zmieniony 01 paź 2006, 20:09 przez Liper, łącznie zmieniany 1 raz.

 #110631  autor: przemek910
 01 paź 2006, 20:00
Liper pisze:a jest jakis soft czy cos zeby chodzily na tym telefonie mp3 ?
Nie
i jak zrobic zeby jak ktos do mnie dzowni byl dzwonek i wibracja na raz ! nie ma takiej opcji w moim sofcie, jest tylko , sam dzwonek, sama wibracja ,sama lampka , najpierw wibracja a potem dzwonek !
rowniez nie

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #110640  autor: Liper
 01 paź 2006, 21:01
doszedlem !!!
jestem geniuszem !
mala pomoc z innego forum byla, ale do sedna sam dobrnąłem

zaraz sie weedytuje i opisze sytuacje :]


/edit:

trzeba wzucic w folder moje dzwieki, potem dodac do mmsa, i zapisac w wiadomosci graficzne > moj folder, potem wejsc w moj folder otworzyc mmsa i zapisac w moje nagrania

 #132044  autor: Jerzy
 11 gru 2006, 19:17
Witam-za diabla nie moge zgrac zdjec z telefonu na kompa. Kupilem kabel i oprogramowanie,kiedy probuje to robic zawiesza mi sie komp.

Yerzy