DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #107634  autor: laska
 22 wrz 2006, 13:19
Hej mam problem kupiłem ten tel jakiś 1 rok temu w orange i od dłuzszwgo czasu wyłączał sie i wyświetlacz sie wyłaczł. Oddałem go teraz na dniach do punktu i ta babka mi mówi ,że tel podlega jeszcze gwarancji no to go oddałem. Dzisiaj dzwoni do mnie gościu z warszawy i mówi że to z winy uzytkownika że wyswietlacz peknięty czy coś tam a telefon w nienaruszonym stanie tylko co obudowa i krzyknął mi cenę wymiany uszkodzonych częsci 270zł. Czy tak moze byc ze telefon na gwarancji i nie chca mi go zrobić tylko wine na mnie zwalaja prosze pomószcie co mam zrobić dzieki
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2006, 21:31 przez laska, łącznie zmieniany 1 raz.

 #107640  autor: kosaz
 22 wrz 2006, 13:33
moze byc z powodu uszkodzenia mechanicznego wiec z winy uzytkownika a tego gwarancja nie obejmuje wiec. mogles cos zrobic z obydowa jak sam piszesz. z wierzchu moze i nic nie bylo ale w srodku mogla sie ulamac co swiiadczyc moze o ingerencji "obcych" a nie serwisu w telefon.

rada przeczytaj uwaznie warunki gwrancji bo zawsze są chaczyki gwiazdki i inne tego typu bajery

 #107653  autor: laska
 22 wrz 2006, 15:03
ale on nie był nigdy przezemnie rozbierany!!

 #107874  autor: laska
 22 wrz 2006, 23:27
nic z tych żeczy on praktycznie jest od takich żeczy non stop chroniony i nigdy sie z nim nie działo czyli nie spadł,nie zalał się nie nagdzewał sie wyświetlacz

 #107918  autor: kosaz
 23 wrz 2006, 08:05
byc moze jak wiezli do serwisu to go skopali ?? bo ni9gdy nic nie wiadomo a i tak musisz wg mnie zaplacic za ta usterke nawet jak nie jest z twojej winy obecnie takie sa warunki gwarancji i tyle. wystap do orange ptk o odszkodowanie moze cos ci pomoga. ale watpie czy cos sie da zrobic. :twisted: