DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #172959  autor: Adicek
 11 kwie 2007, 16:36
Więc tak:
Miałem tel na abonament w sieci oragne abonament sie skonczyl wiec oddalem go mamie i jest problem bo gdy wklada swoja karte do tego telefonu jest ona z oragne pisze BLOKADA SIM podaj haslo ?.Bylem pytac w solanie orange babka sie wysilala dzwonila gdzies tam kody wpisywala i nic powiedziala mi ze karta nie obsluguje tego tela i ze musze kupic nowa karte. Kupilem nowa karte startowa i to samo sie pokazuje
Wie ktos o co chodzi ?
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2007, 14:57 przez Adicek, łącznie zmieniany 1 raz.

 #173268  autor: JacekS
 12 kwie 2007, 11:17
Adicek pisze:Więc tak:
Miałem tel na abonament w sieci oragne abonament sie skonczyl wiec oddalem go mamie i jest problem bo gdy wklada swoja karte do tego telefonu jest ona z oragne pisze BLOKADA SIM podaj haslo ?.Bylem pytac w solanie orange babka sie wysilala dzwonila gdzies tam kody wpisywala i nic powiedziala mi ze karta nie obsluguje tego tela i ze musze kupic nowa karte. Kupilem nowa karte startowa i to samo sie pokazuje
Wie ktos o co chodzi ?
A moze to wina fona? niech ci go wysla do seriwsu

 #173416  autor: Neutrine Ray
 12 kwie 2007, 19:09
jacenty1812 pisze:A moze to wina fona? niech ci go wysla do seriwsu
Naprawde Twa pomoc Jacenty jest po raz kolejny nieoceniona!

Adicek czy na telefonie dziala jakokolwiek karta? CZy wczesniej sie tak dzialo? Czy problem wystapil po jakims zdarzeniu np. po upadku?
Na poczatke zalecam reset eepromu: *2767*3855# - pamietaj by wykonbac kopie swoich danych z telefonu.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #173420  autor: przemek910
 12 kwie 2007, 19:11
Neutrine Ray pisze:Adicek czy na telefonie dziala jakokolwiek karta?
Z tegoco pisze Adicek, działała tylko jego karta sim.

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #173427  autor: Neutrine Ray
 12 kwie 2007, 19:23
niech sprawdzi na innych kartach, w tym innych operatorow i napisze jaki monit daje phone. Dodatkowo przydaloby sie wyczyscic styki na karte, najlepiej gumka do scierania. Mogla zasniedziec lekko utlenic sie (w zaleznosci od warunkow w jakich przebywal phone) i moglo to dac skutek ze teraz wspolpracuje tylko z ta karta razem z ktora do tego doszlo.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga