DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #154995  autor: Febroniusz
 19 lut 2007, 20:28
Czy może ktoś ma taki model lub zna osobę która ma taki model i wie jak skonfigurować internet,wap,mms
kupiłem dla córki i jest zawiedziona bo powyzsze nie działa proszę o pomoc
Ostatnio zmieniony 05 lip 2007, 11:06 przez Febroniusz, łącznie zmieniany 1 raz.

wszystko jest trudne zanim stanie się proste

 #155027  autor: Neutrine Ray
 19 lut 2007, 21:35
mozesz sprobowac uzyc tego KONFIGURATORA wybierajac jako model X481. Jesli nie pomoze czeka Cie konfiguracja reczna wg. TYCH
ustawien.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #155114  autor: Febroniusz
 20 lut 2007, 09:39
Dziekuję za pomoc konfiguratora dla x481 próbowałem już wcześniej lecz bez rezultatu
Ręczna którą mi wskazałeś nie wyświetliła się-wyświetla błąd.(jęśli możesz wskaż mi ją jeszcze raz)
Wcześniej próbowałem zrobi ręczną konfigurację wpisując parametry z serwisu ery tak tak.
Również nie ruszył nie wiem może coś robię źle.

wszystko jest trudne zanim stanie się proste

 #155132  autor: Gela
 20 lut 2007, 11:08
A ma aktywną usługę MMS oraz WAP na karcie SIM? Bo jeśli wziąłeś telefon z ery to od razu miało skonfigurowany wap i mms. Chyba że kupiłeś w MediaMarkt itp...

 #155135  autor: Febroniusz
 20 lut 2007, 11:15
telefon kupiłem w komisie,
Samsung SGH X490
T-Mobile
Przywiezoiny z niemiec
pakiet startowy tak tak w sklepie firmowym ery.

wszystko jest trudne zanim stanie się proste

 #155176  autor: Neutrine Ray
 20 lut 2007, 13:46
Podana strona juz dziala, wiec sprobuj jeszcze raz, dodatkowo jesli nie pomoze, wybierz sie do punktu serwisowego zeby zmienili Ci soft na nie brendowany Samsunga, T-mobile moze uniemozliwiac poprawna konfiguracje.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #155991  autor: Febroniusz
 22 lut 2007, 19:47
Dziękuję połączenie z samsunga X490 do internet udało mi się skonfigurowa zgodnie z Twoją wskazówką
Nadal mam problem z MMs
.Czy możesz mi wytłumaczy dlaczego w informacjach którte mi wskazałeś jest w końcówce IP 226
port 8080
a inni podają że końcówka IP to 057
port 9201
Próbowałem wpisywałem i jeden i drugi lecz bez rezultatu.

wszystko jest trudne zanim stanie się proste

 #156174  autor: Neutrine Ray
 23 lut 2007, 15:53
poprawny adres IP to: 213.158.194.57

Zadzwon do BOA i upewnij sie najpier czy masz aktywna usluge MMS.
Kod: Zaznacz cały
# Wybierz Ustawienia z dostępnych podopcji wybierz Auto-pobieranie i zaznacz. Pozostałe opcje pozostaw nie zaznaczone. Następnie cofnij się o jeden poziom wyżej menu i przejdź do:
# Profile MMS > pojawi się lista 5 profili, wybierz jeden z nich > pojawi się lista parametrów do konfiguracji:

    * Nazwa profilu > wybierz tą opcję i wpisz dowolną nazwę np.
    * eraMMS > zaakceptuj OK i przejdź do:
    * Strona domowa > wybierz tą opcję i wpisz
    * http://mms.era.pl/servlets/mms > zaakceptuj OK i przejdź do:
    * Bezpieczeństwo > z dostępnych podopcji wybierz Bez zabezpieczeń > następnie przejdź do:
    * Adres IP > wybierz tą opcję i wpisz 213.158.194.57 > następnie przejdź do:
    * Nazwa użytkownika> wybierz tą opcję i wpisz eramms > następnie przejdź do:
    * Hasło użytkownika > wpisz eramms > pojawi się Potwierdź
    * hasło > ponownie wpisz eramms i wybierz Potw. >
    * następnie przejdź do:
    * APN > wybierz tą opcję i wpisz eramms 
Zadzwon do BOA i upewnij sie najpier czy masz aktywna usluge MMS.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga