DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #126110  autor: qba84
 21 lis 2006, 16:50
Witam!
Od wczoraj mam ten telefonik i mam pytanie- jak ustawia się żyeby wyświetlało na ekranie nazwy ulic lub miast?
I jeszcze jedno, choć jestem na 99% przekonany że się nie da, ale pytam=> Czy da się ustawić, aby jednocześnie telefon wibrował i dzwonił.
Pozdrawiam!

Edit.
Już wiem, należy wejść w wiadomości, ustawienia, wiedomości sieciowe, odbiór-> włącz.
Telefon mam w erze wiec ustawiam kanał 50. Niestety i tak nie bede tego uzywał, bo jest to strasznie niedopracowane w tym telefonie, za kazdym razem jak zmienia sie nazwa ulicy to przychdzi wiadomosc sieciowa, ktora ląduje w skrzynce odbiorczej- strasznie wkurzające. ;)
Ostatnio zmieniony 12 gru 2006, 11:55 przez qba84, łącznie zmieniany 1 raz.

 #126997  autor: Neutrine Ray
 25 lis 2006, 12:58
Nie mozna ustawic wibracji i dzwonka.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #127041  autor: lookass
 25 lis 2006, 14:38
nie da sie ustawic lecz przyszedl mi pomysl taki : aby zrobic dzwonek polofoniczy w ktorym na poczatku ustawic taki dzwiek wibracji ja tak robilem w motoroli wiec moze i ty tak chcesz
co do ulic ja nie znalazlem wiec jezeli ktos wie to podpisuje sie pod prozba

 #127125  autor: tymis
 25 lis 2006, 19:05
qba84 pisze:bo jest to strasznie niedopracowane w tym telefonie
W Samsungach, niestety nie tylko to jest nie dopracowane. Jakbyś kiedyś chciał korzystać z wgrywanych aplikacji Java to nie zdziw się jak to nie będzie działać. Niby Java MIDP 2.0 czyli "nowsza" obsługująca "szybkie" gry a aplikacje nie chcą chodzić. Podobnie jak w innych modelach Irda, która zamiast słuzyć do dwustronnej komunikacji pozwala wyłącznie na odbieranie. Nie wszyscy tego potrzebują, to co "widać" to jakość wykonania bez zarzutu i design przyciągający oko.

Każda sieć ma plusy i minusy, chodzi o to, żeby te plusy nie przesłoniły minusów...

 #127354  autor: Neutrine Ray
 26 lis 2006, 13:23
Modele serii X6** to niestety niski segment nie nazlezy oczekiwac najnowszych rozwiazan technologicznych.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #127392  autor: lookass
 26 lis 2006, 14:16
Neutrine Ray pisze:Modele serii X6** to niestety niski segment nie nazlezy oczekiwac najnowszych rozwiazan technologicznych.
a szkoda lecz ten telefon dla mnie sluzy tylko do dzwonienia wiec dla mnie to raczej zbedne

 #127767  autor: qba84
 27 lis 2006, 10:51
No ja aż nie mam takich wymagań od telefonu i na razie mi się telefonik podoba :)
Oto co mnie w nim denerwuje:
- brak możliwości ustawienia wibracji i dzwonka razem
- "nie działająca" Irda(choć o tym wiedziałem już przed zakupem)
- wszelkie ograniczenia do 100kb

a tak to telefonik ma bardzo dużo plusów ;)

Edit.
Jeszcze jedna sprawa, która mnie troszke denerwuje :)
Telefon jak jest zamknięty to lekko rusza się klapka na boki, nie wiem czy to normalne(?), a jeśli nie to nie wiem czy podlega to reklamacji(?), nie wiem też czy warto reklamować(?)- no i nie wiem czy z czasem nie poluzuje się bardziej(?)

 #127770  autor: Neutrine Ray
 27 lis 2006, 12:00
Luz zawsze sie pojawia, tzn. powieksza sie luz fabryczny. Jezeli nie wplywa on na komfort uzytkowania i nie przeszkadza w normalnym uzytkowaniu aparatu, nie podlega reklamacji.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #128475  autor: qba84
 29 lis 2006, 13:26
Neutrine Ray pisze:Luz zawsze sie pojawia, tzn. powieksza sie luz fabryczny. Jezeli nie wplywa on na komfort uzytkowania i nie przeszkadza w normalnym uzytkowaniu aparatu, nie podlega reklamacji.
Ok! Dzięki za odpowiedź :)
Mam nadzieje, że mi ta klapka nie odfrunie ;)