DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #137206  autor: Neutrine Ray
 29 gru 2006, 14:22
Wylacz wszytskie zapory sieciowe i sprobuj. Jesli nie pomoze mozesz rowniez odlaczyc inne urzadzenia Plug&Play i sprobowc.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #137209  autor: slawtaz
 29 gru 2006, 14:35
NIc. Zainstalowałem ponownie ten servece pack i na razie nie mam bluescreen'a tylko jak podłączam telefon z pamięcią to niby wykrywa ale w manedzeże urządzeń widzi go jako Dysku USB ale w polu stan urządzenia pisze:
To urządzenie jest nieobecne w komputerze, nie pracuje poprawnie albo nie są zainstalowane dla niego wszystkie steroniki (Code 10) Spróbu zaktualizować steroniki tego urządzenia.
Tylko skąd mam wziąć te sterowniki :?:

 #137365  autor: Neutrine Ray
 29 gru 2006, 22:44
Kod: Zaznacz cały
Code10
Błąd urządzenia.
Sposób działania: sprawdzić czy takie urządzenie występuje w komputerze, czy są podpięte do niego prawidłowo kable i ewentualnie nadgrać drajwer.
W tym przypadku nie masz co liczyc na zmiane driverow, sa zainkludowane w SE ktory zainstalowales. Mozeesz jeszcze sprobowac pozmieniac gniazda i wkladac na zmiane wtyczke do koma i kompa.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #137522  autor: slawtaz
 30 gru 2006, 13:50
Niestety nic to nie dało :? Cały czas jest ten błąd Code 10

 #138281  autor: Neutrine Ray
 02 sty 2007, 00:08
To jest blad typu VxD jedyne co mozesz zrobic (a moze sie okazac ze nic nie da przez np. konfiguracje sprzetowa), jedyne co mozesz zrobic to poszukac innego service packa.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #138324  autor: slawtaz
 02 sty 2007, 11:01
A czy komuś bez problemu wykryło pamięć telefonu po zaistalowaniu tego service packa :?: bo możliwe że jest to po prostu wina mojego systemu. :?