DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #40220  autor: trini88
 03 sty 2006, 15:34
Pomóżcie!!
Mam Samsunga D600 od kilku dni i mam problem: filmy nie chcą się kopiować z telefonu na kompa!!! Na początku normalnie się kopiowały, ale teraz już nie!! Co jest grane?
I jeszcze jedno: co zrobić, żeby podczas gdy mam wyłączone dźwięki słychać było dźwięk alarmu... :(
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2006, 19:58 przez trini88, łącznie zmieniany 1 raz.

 #40227  autor: makabras
 03 sty 2006, 15:49
czy telefon podlaczasz przaz BT czy kabel i czy komputer wykrywa podlaczony telefon?
jak nie to sprobuj zrestartowac jedno i drugie, a jak wykrywa to sprobuj przegrac pojedynczo, albo jakis maly plik na poczatek. czy ten problem dotyczy tylko filmow?

 #40242  autor: trini88
 03 sty 2006, 16:16
Używam kabla (USB), komp wykrywa telefon. Próbowałam już (nawet kilka razy) restartować i to i to - dalej nic. Nie chcą się kopiować tylko filmy (czasami tylko zdjęcia) :(

 #42009  autor: makabras
 07 sty 2006, 01:55
mialem kiedys podobny problem z siemensem s65, tzn duze pliki nie chcialy sie przegrywac i sie wysypywaly, wiec przegrywalem po jednym, ale po ponownej instalacji systemu wszystko gralo. Tyle ze czasami jak przegrywal wieksza ilosc plikow to tez sie wysypywal. Gorzej jak po instalce nic sie nie zmieni i kilka godzin pojdzie w ...
:evil:
poki co wiecej nie moge poradzic bo moje spotkania z d600 byly krotkie, ale przy przegrywaniu wszystko dzialalo

 #50439  autor: wujekm
 01 lut 2006, 11:11
wszystko bez problemu kopiuje na komputer i odwrotnie przy pomocy programu dołącząnego do tego telefonu. Jeżeli coś jest nie tak, to wina leży po stronie komputera, wirusy itd. Wiem, bo też tak miałem. Po przeinstalowaniu systemu co było zresztą konieczne wszystko jest w porządku.