DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #322677  autor: digit6
 13 mar 2009, 11:16
Witam, mam samsunga d900 i od jakiegos czasu nie moge go naladowac. Telefon nigdzie mi nie spadl, a juz ostatnio zauwazylem ze przy podlaczeniu do sieci zaczynal ladowac i potem przestawal po chwili.
Kumpel ma taki sam model i moja bateria w jego telefonie normalnie sie ladowala i moja ladowarka tez mogl sobie nia ladowac, ale jak wlozylem jego baterie do mojego telefonu to byl ten sam problem z ladowaniem. Jak widac nie jest to wina ani ladowarki ani baterii.
Co w tej sprawie moge zrobic? Czy wgrac moze najnowsze oprogramowanie i to cos pomoze??
Dodam ze sluchawki sa podlaczane pod te same gniazdo co ladowarka i sluchawki dzialaja, ale wiadomo ze one sa na innych pinach.
Prosze o pomoc.

 #322690  autor: vinc
 13 mar 2009, 12:41
Telefon na gwarancji? Jeśli tak to oddaj do serwisu, ponieważ według mnie problem raczej leży w zepsutym łączu w telefonie niż w sofcie. Sam raczej nic nie wskórasz :? Jeśli okazałoby się, że to wina softu to Ci wgrają w serwisie nowy ;)

Obrazek

 #322697  autor: kowcio
 13 mar 2009, 13:15
digit6 pisze:Co w tej sprawie moge zrobic? Czy wgrac moze najnowsze oprogramowanie i to cos pomoze??
Spróbuj jeszcze podłaczyć telefon kablem USB do komputera?
vinc pisze:Telefon na gwarancji? Jeśli tak to oddaj do serwisu, ponieważ według mnie problem raczej leży w zepsutym łączu w telefonie niż w sofcie. Sam raczej nic nie wskórasz :? Jeśli okazałoby się, że to wina softu to Ci wgrają w serwisie nowy ;)
Dokładnie. Ale nawet jak wymienią złącze to softa nowego także wgrają, jak zawsze :P Więc zrób sobie kopię zapasową plików na wszelki W ;)