DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #299700  autor: loreandel
 25 lis 2008, 14:27
Trauma z poprzednich modeli Samsunga kaze mi zapytac o kilka spraw.
Pierwsza.
Czy Samsung dalej chroni moj sluch narzucajac narastajacy dzwonek przy SMS?
Drugie.
Czy przypisujac dany dzwonek np. do budzika musze go przekopiowac z pamieci zewnetrznej do wewnetrznej telefonu?
Trzecie.
Czy sciagajac jakas np gre, musze miec wolne miejsce w pamieci wew. telefonu czy moge juz zdecydowac gdzie chce zapisac dany plik?
To tak na poczatek, jesli chodzi o badanie telefonu, bo strasznie potrzebuje cos na dwa simy, a jestem dosc zrazony do Samsunga.

pozdrawiam
M.

 #303559  autor: piokuk
 13 gru 2008, 23:04
Nie wiem jak wygląda sytuacja z D880 ale mogę Ci odpowiedzieć w oparciu o posiadaną przeze mnie D780 - TRZYMAJ SIĘ OD TYCH TELEFONÓW Z DALEKA. Kupiłem D780. Jakość dźwięku podczas rozmowy jest tragiczna. O ile w ciszy coś jeszcze słychać o tyle podczas jazdy samochodem zrozumienie odbiorcy nierzadko graniczy z cudem. Trzeba się domyślać co ktoś mówi albo prosić o powtórzenie. Z telefonem wytrzymałem dwa dni i wystarczy. MENU skopane całkowicie. Wysłanie smsa lub mmsa wymaga kilkukrotnego bezsensownego naciskania szeregu klawiszy. Intuicyjność zerowa. Wgranie jakiejkolwiek gry to zabawa z przerabianiem plików jar na jad. Dźwięk dzwonka z tego co zauważyłem ma tendencję narastającą. Generalnie - to pierwszy i ostatni samsung w moim życiu. Sam nie wiem, co mnie podkusiło żeby go kupić. Na 99,99 % poczynione powyżej uwagi odnoszą się także do interesującego Cię modelu D880.