DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #297150  autor: Aramisek
 11 lis 2008, 18:02
Więc tak,kolega robił mi zdjęcia swoim telefonem,a potem przesłał mi je na mojego d900i przez bluetooth,na telefonie wszystko ładnie działa,chce sobie je wrzucić na komputer i nie mogę,pisze ze podgląd zdjęcia jest niedostępny i że kopiowanie zabronione,wiecie może co muszę zrobić?

 #297153  autor: kowcio
 11 lis 2008, 18:09
Kolega jaki ma telefon? Spróbuj wejść w takie zdjęcie w telefonie, i poszukaj opcji zablokuj, daj na odblokuj i powinno być ok ;)

 #297156  autor: Aramisek
 11 lis 2008, 18:17
zdjęcia są odblokowane,model telefonu d900i...ale dalej nie działa,moze dlatego,że są na karcie pamięci?

 #297157  autor: kowcio
 11 lis 2008, 18:24
Aramisek pisze:ale dalej nie działa,moze dlatego,że są na karcie pamięci?
Nie, to nie ma nic do rzeczy. Ja zawsze przenosiłem na kartę pamięci i przenosiłem do kompa.
Aramisek pisze:model telefonu d900i
Kolega ma też D900i? Jak kolega zrobi zdjęcie, to jak będzie taka opcja, żeby je odblokować, to niech je odblokuje przed wysłaniem ;) Jeśli to nie pomoże, to nie mam zielonego pojęcia, co powoduje problem. Może zainstaluj Samsung PC studio (można pobrać ze strony producenta, bądź zainstalować z płytki dodanej do telefonu), w ten czas przenieś zdjęcia do pamięci telefonu, wejdź w menu, ustawienia, telefon, tryb USB, modem, podłącz telefon doo komputera, i spróbuj skopiować zdjęcia do komputera...

Jeśli nie, to nie wiem co to może być :roll:

 #297158  autor: Aramisek
 11 lis 2008, 18:37
z początku zastanawiałem się ,czemu nie mogę połączyć telefonu z tym programem ;P miałem OTA type setting na serial ;) już wszystko jest ok ,thx za pomoc