DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #293036  autor: master_pw
 16 paź 2008, 20:43
Witam,
mam problem z ww. telefonem. Chodzi mi konkretnie o to, że podczas próby połączenia telefon zaczyna odliczać czas od momentu wciśnięcia "zielonej słuchawki", niezależnie od tego czy połączenie doszło do skutku czy nie. Zwykle zanim potencjalny rozmówca usłyszy sygnał swojego telefonu mija te 5-6 sekund, które to ww. telefon wlicza już do czasu połączenia. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem. Czy da się ustawić tak ten telefon, żeby poprawnie obliczał czas trwania rozmowy, tzn. od momentu faktycznego odebrania połączenia, a nie od momentu potwierdzenia wybranego numeru (czyt. wciśnięcia "zielonej słuchawki"). Dodam, że Samsung się z instrukcją do tego modelu (podejrzewam że do innych też) się nie popisał, gdyż prezentuje ona naprawdę podstawowe informacje w stylu: jak uruchomić telefon i jak go wyłączyć. Przez to jest zupełnie wg mnie bezużyteczna, gdyż taką wiedzę posiada dziś każdy, nawet laik.

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam

 #293039  autor: kowcio
 16 paź 2008, 21:05
Mam D900i- sprawdziłem. U mnie czas połączenia zostaje liczony od momentu odebrania telefonu przez tego potencjalnego rozmówcę. Nie mam pojęcia, dlaczego Tobie tak liczy. Mi tak liczy bezprzewodowy telefon, też właśnie nie wiem dlaczego.
Może spróbuj włożyć do D900i inną kartę SIM?
Jak problem będzie nadal istniał, to chyba pozostaje oddać telefon do serwisu ;/
Normalne to nie jest.