DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #285038  autor: rigodon123
 26 sie 2008, 16:39
Mam problem z internetem gdy chce wejsc na obojetnie jaka strone,laduje sie i po 20sekundach resetujenie wiem co jest grane,pewnie cos zle ustawione,nie wiem gdzie moge dostac jakies informacje na ten temat,dlatego pytam tu.Dodam ze fon jest w plusie.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2008, 18:58 przez rigodon123, łącznie zmieniany 1 raz.

 #300492  autor: dj_mysz
 29 lis 2008, 14:27
mam dokładnie taki sam problem. próbowałem juz ustawienia internet, wap, oraz gprs i zadne nie działają ;/ to samo jest z wysyłaniem mms'ow. prosze o pomoc! :(

www.djmysz.pl

 #300519  autor: kowcio
 29 lis 2008, 15:14
dj_mysz pisze:mam dokładnie taki sam problem. próbowałem juz ustawienia internet, wap, oraz gprs i zadne nie działają ;/ to samo jest z wysyłaniem mms'ow. prosze o pomoc! :(
MMsy nie działają, bo może masz w ustawieniach zaznaczoną opcję ukryj mój numer telefonu. Albo masz złe ustawienia, wejdź na tę stronkę http://ustaw.orange.pl, wybierz Samsung -> SGH-D900i -> dalej -> Konfiguracja MMS -> podaj swój numer telefonu i wyślij ustawienia. Podaj pin 1234 jeśli będzie on wymagany, i zapisz/zainstaluj ustawienia.
Spróbuj jeszcze raz wysłać konfigurację Internet do swojego telefonu, zapisz / zainstaluj ją i wejdź w menu, WEB, ustawienia, konfiguracja i sprawdź, czy jest zaznaczona ta wysłana (Orange Internet czy jakoś tak będzie). Oczywiście ścieżka może się nieco różnić, teraz póki co z D900i nie mam kontaktu.