DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #283687  autor: Primosz
 18 sie 2008, 20:42
Podłączam słuchawki (antenę) ręcznie próbuję ustawić jakąkolwiek stację radiową, bez skutku. Włączam auto-wyszukiwanie wyskakuje mi komunikat "opróżnij listę !", moja lista jest pusta, jeżeli chodzi o listę stacji radiowych bo ich nie łapię, a więc o jaką listę chodzi bo nie mam pojęcia? Wracałem do ustawień fabrycznych co nic nie dało, a w punkcie plusa nie wiedzą o co chodzi bo inny egzemplarz u nich od razu działał bez problemu.Pomóżcie! może ktoś już się z takim problemem spotkał? Mam wrażenie że to coś banalnego tylko nie umiem do tego dojść.

 #283731  autor: Marta
 19 sie 2008, 07:35
Musisz sprawdzić czy styki w zestawie słuchawkowym (służącym jako antena) oraz w telefonie nie są czymś zabrudzone, oraz nie można tutaj wykluczyć usterki modułu tunera radiowego. Na twoim miejscu oddałabym po prostu telefon do serwisu.

 #283738  autor: maniek
 19 sie 2008, 08:40
Ja bym na serwis dał

 #283769  autor: kowcio
 19 sie 2008, 13:00
Pewnie wgrają nowego soft'a i po problemie.
Jakby miał słuchawki zabrudzone to pewnie podczas słuchania MP3 też byłby raczej problem..

Po czym poznają, że to może być soft?
Primosz pisze:Włączam auto-wyszukiwanie wyskakuje mi komunikat "opróżnij listę !", moja lista jest pusta
To raczej wina antenki nie będzie :|